Poslušně hlásím, že žiju (zatím)!

27. října 2009 v 19:50 | Hate |  Mý osobní žvásty
Zdravím vás, milí spameři.
Tak jsem slíbila, že tento článek bude veselej, optimistickej a smysluplnej, žé?
VŠECHNY VÁS MILUJU!
V tom bylo dost veselí a optimismu na celej článek a tý smysluplnosti kouknem pod pokličku někdy příště.
Ruka bolí pořád, obzvlášť po dnešním volejbalu. Přidala se k ní i druhá, po dnešním posilování. Achich jejky, jak jen mě ta tělesná výchova sere!
Nevím, co psát.
Právě papám chlebíček. Po tom, co jsem z něj s chirurgickou přesností odstranila papriku a okurčičky chutná dobře. Ne, že by ta šunka byla bůhvíjak úžasná a ten salát zrovinka nejmladší, but who cares?
Přemejšlím, copak budu dělat o prázdninkách (všimli jste si, že dnes jsem si oblíbila zdrobněliny? ale nebojte, příště už se zas budu vyjadřovat jak ožralej dlaždič) a nenapadá mě nic. Zejtra budu moct cvičit na kytáru, což mi zabere pár hodin a zbytek dne strávim za počítačem, takže středu máme vyřešenou. Ve čtvrtek ale přijíždí z Prahy domů můj starší bratříček. On, narozdíl ode mě, na takovou tu strunatou věc hrát umí už přes pět let a nesmírně ho baví se s tím na mě vytahovat. No, ne že by se přímo vytahoval, ale vždycky, když cvičim, divně se usmívá. Tak fajn, ne vždycky, ale i tak už mě s tím kaká!
Vysoce se omlouvám, že dneska žvencám ještě větší kraviny než obvykle (tím obvykle vzhledem ke stáří blogu myslím včera).
Za to může ten chlebíček!
Achich jejky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama