Já jsem ale pako...

5. listopadu 2009 v 22:04 | Hate |  Mý osobní žvásty
Naprostý a stoprocentní. Kdybyste orangutanovi podali kytaru a podplatili ho banánem, zahrál by na tu kytaru líp než já. Hraju na ten křáp přes dva měsíce a nejsem schopná zahrát nic víc než pentatonickou stupnici, deset akordů, nějaký rockenrolový cvičení a Watermark od Enyi a to tam ten jeden akord ještě hraju blbě.
Jsem neuvěřitelně líný a netalentovaný prase (prasata ať se, prosím, neurážejí, ale toto je v jazyce českém ustálené slovní spojení, které nemá účel je nijak pohoršovat). Hlavně, že si nepřeju skoro nic víc než umět pořádně na tu kytáru a místo toho tu dřepim u kompu, žeru čokoládu a masíruju si krk po včerejšim focení (řekněme, že jsme s kámoškou dostaly nápad mě vyfotit, jak házim vlasama a musela jsem s ní točit tak dlouho, až mi málem upadla).

Včera byl rodičák. To je tak nefér! Jeden táta se tam dozvěděl, že jeho blonďatá dceruška hulí a ona z toho neměla žádný následky. Moje kámoška má na čtvrletí dvě čtyřky a jen si o tom s mámou bez zvýšenejch hlasů popovídaly. Rodiče další kámošky jásaly, že má "jen" pár trojek. Já dostala tři dvojky (z čehož u dvou předmětů to bylo na hraně s jedničkou) a dočkala jsem se akorát věty "No prostě se musíš víc snažit". A jako čekaj po mě co, že budu mít samý na gymplu? Taky jsou takový lidi, ale všeho moc škodí, i inteligence (dobře, dobře, neškodí, ale nechci přiznat, že je někdo prostě a jednoduše chytřejší než já, jasan?).
Jo, jsem pako. A musim nad tim přemejšlet furt. Vždycky jsem přinejmenším druhá. Ve sboru jsem byla druhá nejlepší zpěvačka. V okresní klavírní soutěži jsem byla druhá. Jakožto kytarovej učen jsem sedmimiliardtá. Kreslit neumim, hezká nejsem a ve psaní jsem opět (jak jinak) druhá...
Ale zas mam nejvíc vlasů, no ni?
To je fakt útěcha, Hate...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jakou barvu má banán?

Žlutou 33.1% (44)
Fialovou 66.9% (89)

Komentáře

1 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 7. listopadu 2009 v 23:44 | Reagovat

Nespravedlnost tady bude vždycky. Asi tě to neuklidní, ale na kytaru bych nedokázala zahrát vůbec nic=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama