Cosi ve stylu řetězáku

30. prosince 2009 v 16:11 | Hate |  Pachatel blogu
×Co uděláš...uvidíš mrtvou krysu jak nad ní brečí malá holčička a ta holčička má v ruce nůž a říká "Ach..já tě zabít nechtěla...promiň"?
Zamyslím se nad smysluplností jejího účesu, rozbalím si čokoládu, ukousnu dvě a půl kostičky, otřu si oba malíčky levé nohy do velikonočního ubrousku a zasměju se spolu s květákem nad podivnou barvou podzimního chmýří ohnivých pampelišek.
×Co uděláš...Vidíš žábu jak chce vyskočit na 10 metrů vysokou zeď a nejde jí to?
Za pomocí gumičky a spínacího špendlíku jí vyrobím hydraulický zvedák, který jí díky tomu, že síla působící na povrch kapaliny v nádobě způsoboje ve všech místech kapaliny stejný tlak p, jehož velikost je tolikrát větší, kolikrát je větší obsah průřezu prvního pístu nežli druhého pístu, vyzvedne nahoru. Pak jí zamávám šátečkem, strčím si do uší baterky a rozbrečím se nad rozšlápnutým mravencem.
×Co uděláš...Když zjistíš, že máš obličej totálně poleptaný kyselinou?
Posadím se a vezmu dýmku do úst. Zeptám se Watsona, co si o tom myslí, a když neodpoví, pouštím se do pátrání na vlastní pěst. Nasednu na propisku, odletím do Indie, poleju všem obličeje malinovou šťávou a zlomyslně se usmívám při návratu, jelikož jsem jediná, kdo ví, že v ní ve skutečnosti byly dvě procenta ostružin.

×Co uděláš...Když za tebou přijde smrtka a ty zemřeš?
Začnu kvílet, popadnu svůj růžový barbie památníček, poprosím pana Smrtě o autogram a štěstí zemřu podruhé. Reinkarnuji se v klávesnici se zamáčklým písmenem ž patřící nedaleko bydlícímu běláskovi zelnému s natrhnutým křídlem, který před sedmi a půl lety daroval vizitku mentolové žvýkačce značky Orbit, kterou jsem se smutkem a radostí odplivla do kanálu na náměstí hlavního města trpaslíků.
×Co uděláš...Jestli ti teď řeknu,že za 5 minut ti odlítá záchraný vrtulník z nějakého místa,kde musíš být než ulětí...máli na naše město spadnout atomová bomba?
Opravím tvůj text, tedy vyměním ě za e a do má-li doplním velmi vkusnou pomlčku. Pak se natěsnám do skříně, z plna hrdla řvu cosi o kosách, dětech a jezeře a o tom, že nás nikdo nedostane. Pak si vlezu do zapalovače, kam mimo jiné schovám i své nejbližší, odplivnu si na přilétající pírko, jehož rodina se mi pomstí přetapetováním mojí náušnice a já už nikdy nebudu moct poskakovat na nakousnuté hrušce s rozladěnou géčkovou strunou, kterou dostala k narozeninám ponožka mého souseda, jež se před dvěma týdny odstěhoval z důvodu nenávisti k sáčku bonparů, který začal růst v jeho rozbitém květináči, který jeho děti ukradly na hřbitově ve chvíli, když v Rakousku záhadně vybuchla kadibudka jménem Amélie, již v tu chvíli používal sedmačtyřicetiletý terorista Jožka z Moravy, který si tam dopřával potěšení tím, že otíral kouzelnou lampu, v níž sídlil pětisetkilový právník prosící o tablety proti anorexii, jehož žena ztratila pánvičku od Tefalu, ale příliš jí to nevadilo, protože neviděla zlaté prasátko ani dvanáctého října, natož ve špagetě. A pak, protože z toho byli oba tři celí tumpachoví, i nakoupili spolu dar pro Ježíška narozeného za osm let a smáli se té vychytralosti, dokud je nepřidupla obří tkanička plačící nad zapleteným a rozpleteným smyslem života, oblékla si řetěz, užasla nad vlastní žoviálností a skočila by z mostu, nebýt linky důvěry, jejíž bratranec si zítra koupil bramborový prsten, který mu ale nechutnal a tak ho raději reklamoval městskému věštci, který neunesl výsledky fotbalového utkání a stoupl si na trávu. Tráva tiše zasténala, zmlátila okolojdoucí stromy a nenechala fialky požít červeného vorvaně, přestože si to výslovně přály za zrnko pšenice uložené v temné truhle zázraků viděné očima toho s čistým srdcem jednou kdysi dávno. V tuto chvíli se ale zastavila gramofonová deska a objevil se manažer žalující mě za zneužití autorských práv, jenže na to brzy zapomněl výměnou za smítko prachu a s nehynoucími díky se odkutálel za svojí první, ale rozhodně ne poslední kuželkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou barvu má banán?

Žlutou 33.1% (44)
Fialovou 66.9% (89)

Komentáře

1 Damned Angel Damned Angel | Web | 30. prosince 2009 v 17:56 | Reagovat

Nepošpiňujú :D sú priam úža XD fullmetal_xD@azet.sk je môj mail... napíš mi tam z toho svojho..tak ti pošlem :) akc cheš teda

2 KadetJaina KadetJaina | 30. prosince 2009 v 19:16 | Reagovat

XD Tak tomu se říká odpovědi, zítra si ho taky vyplnim XD

3 Lobelie Lobelie | Web | 31. prosince 2009 v 1:15 | Reagovat

Ode mě to sedí, ale FAKT už to nehul :-D :-D Děti, kosa, jezero... To mi něco připomíná, co to asi je? :-D

4 Hate Hate | Web | 31. prosince 2009 v 12:18 | Reagovat

[3]: To fakt neviim :D

5 Lobelie Lobelie | Web | 31. prosince 2009 v 15:48 | Reagovat

[4]: JÁ JO :-D Mwahaha :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama