Gelangweilt...

4. února 2010 v 13:06 | Hate
Ja, jetzt bin ich gelangweilt und sehr müde, ich bin in die beschissen Schule. Wir haben Informatik jetzt und können alles machen...
A tak si procvičuju svojí velmi slabou znalost němčiny :D
Měla bych odpoledne jít na kytaru, ale v hudebce se koná soutěž komořin, takže mi odpadá hodina. Hm. Stejně jsem necvičila. Jako by to u nás doma šlo, ten člověk žijící spolu se mnou v mém pokoji mě nenechá. Je velmi zlý. Už asi začíná bláznit z toho, jak si tejden furt dokola pouští jednu písničku, ale těžko říct. On bláznil vždy. Nebudu říkat jeho jméno. Nebudu říkat jeho funkci. Nebudu říkat nic. Může být kýmkoli. A vy to víte, protože jsem o tom už psala tolikrát, kolikrát to snad jen jde.
A teď končim, páč se mi nechce moc psát na klávesnici, kterou mi právě kudlavíčim umyla naše učitelka...Ne, tak nekončim, takovou nudu bych nepřežila.
Nevim, jestli už jsem to psala - přece jen, jsem sklerotik... Ale odstěhoval se další z našich sousedů. Naši měli v plánu ten byt koupit pro něj, pro nejmenovaného, pro toho, jež může být kýmkoli. Je to 1+1 a ten magor jí chce prodat za 600 000. Což se zdá všem moc, takže tento úžasný plán, který by mi získal spoustu soukromí, nejspíše půjde do kytek.
A pokud tam nepůjde sám, naši ho tam odvezou.
No, má optimistická nálada odminule je už v zadku, jak vidíte, ale co. Život jde přece dal, no ni?
Tuž zatim zduř, děcka, musim s tim seknuť...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ano nebo ne?

Ano
Ne

Komentáře

1 Lobelie Lobelie | Web | 4. února 2010 v 17:29 | Reagovat

Já ti ji zas někdy nahodim, neměj obavy, sestro :-D Navíc jsme zatím nevyřešily náš případ s úkladnou vraždou HB tužky nejspíše nečestným úhloměrem, takže bychom zadnicemi pohnouti měly, zdali chceme stihnouti toho do příštích svátků Vánočních :-D

2 Zdebra Zdebra | Web | 6. února 2010 v 14:36 | Reagovat

Kudlavíčím :D zajímavý výraz.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama