Prázdniny...

4. března 2010 v 11:53 | Hate |  Mý osobní žvásty
Jak už jsem se většině z vás stihla pochlubit, máme u nás tenhle týden jarní prázdniny. Naprosto skvěle si je užívam... Dřepim tu na zadku za počítačem, brácha na koleji, rodičové v Harrachově na nějakejch masážích bo co a za mnou se přišla "podívat" babička a už jí tu mam třetí den, že prej aby mi tu samotný nebylo smutno. Mně je smutno spíš nesamotný, ale to je fuk.
Tentokrát mě babička nechtěla učit háčkovat ani plíst vlněný svetry, jenom mi tu pořád kouká přes rameno a na něco se vyptává... Děsný.
Vim, že bych si měla udělat konečně ten projekt z angličtiny, protože každou chvíli přifrčí bratr z Práglu a bude mi tu furt oxidovat za zadkem, takže to nepude dělat nic. Máme za úkol napsat jakejsi referát o nějakym svátku, co se slaví v nějaký jiný zemi. Můžete hádat, jakou zemi jsem si vybrala já, haha. Akorát nevim, jestli si vyberu Juhannusu nebo Vappu, ale to už nějak vymyslim.
Konečně se mi podařilo dostahovat jeden dokumentík zvanej End Of Innocence a dokonce se mi tam po restartování počítače načetly i ty anglický titulky. Český nikde nebyly, tak co... Chvílema to byla celkem nuda, jak tam byly furt záběry na crew, jak tam lítaj nahatý nebo se smějou nějakejm kravinám... Ale zas jsem se aspoň něco dozvěděla novýho z těch interview a dostala mě část zvaná Povinnosti basáka, kde bylo asi dvacet různejch střihů, jak do sebe Marco během jednoho koncertu v každý klávesový mezihře a pauze mezi songama leje pivo :D No nic...
Hrůza, tohle... Člověk si netrpělivě vyčkává na nový Anettino album (který bude stejně měkký jak polštář, ale což) a Anette si klidně mezitim otěhotní. Ty dnešní muzikanti, žádnou zodpovědnost to nemá :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Metallica x Iron Maiden

Metallica!
Maideni!

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 4. března 2010 v 14:49 | Reagovat

Taky máme prázdniny a pořád sedím u PC atd.  
To se babička dívala přes rameno, i kdyžs o ní psala? :D
To DVD End of Innocence jsem si koupila, ale čekala jsem, že to bude lepší. Pořád tam blbli atd...
Ta poslední věta se ti pvoedla. :D To bude mít asi Tuomas radost, až se to dozví. Asi nebude moc rád, jestli mu to nějak změní plány. :D

2 maglaiz maglaiz | Web | 4. března 2010 v 16:50 | Reagovat

naprosto souhlasím,ale tak zas ji přej to mimčo :-) ale tak těhotenství ji přece nezakazuje nazpívat album,ne?

3 Sharrie Sharrie | Web | 4. března 2010 v 17:11 | Reagovat

Ahoj začlo u mě 1. kolo v soutěži o best xichtík! Tak sbírej hlasy!

http://nightwish-sharrie.blog.cz/1003/oficialni-start-souteze

4 Skeeve Skeeve | E-mail | Web | 4. března 2010 v 21:39 | Reagovat

Ach, tak na o bych odpověděl takto:
Také jsem doma, mám prázdniny jako Ty, neboť můj ústav (čte se prý "škola") má sídlo snad za rohem nejstaršího místa Prahy 1. Ale nemyslel jsem si, že tyto prázdniny budou tak strašné. Omyl. Mám spoustu práce a nic nestíhám, protože musím celý den pomáhat mamce a sestře stěhovat do nového bytu, kde mám bydlet i já. Je asi tak 25 km zhruba daleko... To dělám celý den. Nemám čas se učit ani dělat rozsáhlé úkoly a práce do školy, natož se učit na maturitu. A za celý den neuslyším milého slova, ba naopak. Tak se těším na večer, kdy si budu moct odpočinout a udělat něco do školy. Ale to jsem tak utahaný, že nezvládnu vůbec nic, jen si sednout, koukat do zdi tupě, nebo při lepším případě do monitoru a relaxovat u blogu - alespoň se o to pokusit.
No, útěchou mi je občas i článek, který mi padne do oka... ;)

Jinak ten "dokument" mám doma na originálce, ale viděl jsem ho jen útržkovitě zatím... :-) (a toho tu mám několik let, ostuda...)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama