Hallo, meine Freunde!

16. dubna 2010 v 21:12 | Hate |  Pachatel blogu
KONEČNĚ MŮŽE MÁ POČÁTAČOVÁ KRUTOVLÁDA ZAPOČÍT! Abyste tomu rozuměli, sdílím pokoj se starším bratrem, jak jsem se už nespočetněkrát zmiňovala v předchozích člancích. Onen zmiňovaný pokoj je zhruba stejné velikosti jako ta komora na košťata, kde bydlel Harry Potter, takže když já píšu článek na svym počítači a brácha je na tom svym o dva metry dál, stačí, aby se jen o kousek poohlídnul nebo potichu popošel a všecko vidí. Já, jakožto neuvěřitelně paranoidní člověk tim pádem nejsem schopná tady naprosto nic dělat. Ještě ke všemu studuje vejšku a tim pádem se furt učí a naprosto přííííšerně ho ruší, když ťukam na klávesnici, vždycky se z toho může posrat, o zapnutejch zvukách ve hrách nebo dokonce hudbě, která je podle něj nemelodická sračka pro lidi beze sluchu, nemluvě.
Abyste pochopili, oč mi jde v dnešním nadpisu... No prostě a jednoduše, byli u nás dneska ve škole Němci a dva z nich nám šoupli na hodinu zeměpisu. Vzhledem k tomu, že němčinu zas tak dlouho nemáme, rozhodlo se, že se Němci posaděj k nejlepším angličtinářum třídy. Můžete hádat, o koho se jednalo...

Hodina vypadala zhruba tak, že se kolem mě seběhlo asi deset spolužaček a furt do mě pištěly nějaký inteligentní otázky ("Od kolika to můžete v Německu dělat? Kolik tam stojí cigarety? A kolik vodka?"), který jsem mu měla překládat. Na konci hodiny jsme zkoumali jejich českou slovní zásobu (čítající "vykuř mi, píčo, kokote a lubrikační gel"). Po zbytek dne se z nich mohly moje spolužačky podělat, musely si od nich nutně sehnat facebook a furt vo nich žvencat.
A vůbec, proč k nám nemohli na výměnnej pobyt nějaký Fini?! Během nudy o němčinu jsem si představovala, jak k nám přijeli, vpadli k nám do třídy, já měla najednou před očima tmu, pak se proberu s debilnim úsměvem na ksichtě a vidim nad sebou spoustu zvědavejch tváří, včetně jedný bledý a obklopený světlejma vlasama patřící jakýsi udivený bytostí se slůvky "Mitä helvettiä" na rtech. Hah, měla bych konečně taky někdy dávat ve škole pozor.
Rozečetla jsem si Zloděje Času od Terryho Pratchetta v angličtině. Teda čekala bych, že mi to v tom originále pude hůř. Jako ne že by byl nějakej výkon se za den dostat na stránku 32, ale dost se divim, že tomu vůbec nějak rozumim :D
Měla jsem v úterý koncert v hudebce a podělala jsem opět, co se dalo. Všichni prej, že to bylo dobrý a myslej si, že jim budu věřit. Stejně jen kecaj. Brácha se dneska prokec. Ve šnečí rychlosti si hrál na moje klávesy takovou přiblblou, jednoduchou písničku z nějaký starý videohry a když se mu začaly plíst prsty, poznamenal, že mu to jde jak mně ta kytara. Vim, že nejsem žádnej Satriani, ale kdyby jen věděl, jak mě tim nasral... No nic.
Měla jsem dneska zas hodinu klavíru. Jumalani, jak já jsem ráda, že už tam příští rok nebudu chodit, hooray! Od začátku roku jsem doma cvičila asi jednou a taky to tak vypadá, haha. Jako ne že bych dostala dvojku, ale už se k tomu skoro blížim. Toho absolvenťáku se děsim jak metalista koncertu Tokio Hotel.
Tak jsem zjistila, že jsem složila 39 songů. Pěkný číslo, ne?
Btw, chystam tady na blogu takovej experimentík, ale bůhvíkdy se k tomu dostanu. Navíc to bude vyžadovat změnu designu, což se mi zatim dělat nechce. No uvidim.
Sbohem a dík za ryby!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ariel Ariel | Web | 16. dubna 2010 v 21:45 | Reagovat

Vravíš, že si mala zaujímaví deň :D
Btw, Kiitos za gratuláciu :)

2 Lawiane Lawiane | Web | 16. dubna 2010 v 21:49 | Reagovat

Hezké přirovnání s tím Harryho přístěnkem :-D to musí být děsný, když někomu vadí i cvakání klávesnice. To u nás byli ti Dáni, ale jejich kluci byli ohavní, všichni vypadali jako teploušové, takže po nich nikdo nešílel.

3 Zdebra Zdebra | Web | 16. dubna 2010 v 22:07 | Reagovat

Taky, když jsem u PC (třeba ve škole) a je někdo okolo, tak mám pocit, že nemůžu dělat nic, co dělám doma. To můžu jenom v jedné učebně, kde je vedle mě volnej stůl bez PC a z druhé strany zeď.
Taky si někdy říkám, proč k nám nejezdí Fini. Pořád nějací Němci nebo Rakušáci.
Já jsem ještě nikdy žádnou knížku v angličtině nečetla (komixy nepočítám). Ale už jsem o tom hodně uvažovala, že bych to zkusila.

4 Shade Shade | Web | 17. dubna 2010 v 14:39 | Reagovat

jo němčinu se učím 8 rokem a neumím ani prd, k nám přijeli fini, ale byly v jiný třídě :( a jejich zásoba češtiny byla pouze slovo "prdel"

5 Katrin Katrin | Web | 17. dubna 2010 v 21:02 | Reagovat

no, 39 to je dost pěkný číslo :)  no, Skandinávci by byli o hooodně lepší než Němci, ale lepší než nic... :D

co se týče těch písniček od Eluveitii já mám asi nejraději Inis Mona, Otherworld, Lament a potom různé songy z alba Everything Remains As It Never Was... Thousandfold mám taky dost ráda...:)

jo, ještě ti přeju, aby tě brácha štval co nejméně a přijeli do vás někdy Finové... :) (kdyby někdy přijeli, tak je za mně pozdrav :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama