We seduce the dark with pain and rapture...

25. května 2010 v 8:11 | Hate |  Mý osobní žvásty
Hoja lidé. Mám tu za květen nějak málo článků, tak bych to mohla napravit.
Neni moc obvyklý psát články kolem osmý, ale já už fakt nevim, co bych kromě toho počítače mohla dělat. Číst nemůžu, na to mam moc unavený oči. Kdybych aspoň nemusela psát na tom blbym bráchovym notebooku, kde mi každou chvíli odskočí kousek textu někam do prčic, bylo by to fajn.
Přepadla mě střevní chřipka. Vzhledem k tomu, že pozejtří bych měla mít absolvenťák a v pátek hraju velmi důležitou roli v třídnim představení (jednou projdu v pozadí s kosou na rameni a sombrérem na hlavě, podruhý tam proběhnu v převlečení za chemikářku a řikam jednu větu), mi to nepřijde jako úplně nejšťastnější naplánování. A taky musim onemocnět zrovna o maturity, kdy se ve škole dělá velký prd. Jediný, co zmeškam, je písemka z matiky, kterou mě stejně nechá psát a s těžšíma příkladama... Náš matikář je vůbec případ. Nedávno se udělalo jednomu spolužákovi o jeho hodinu blbě, pot z něj tekl proudem a náš pan matikář (třídou přezdívaný Krtek, neptejte se proč) ho odmítnul pustit domu, že prej "se mu mělo udělat blbě při nějakym míň důležitym předmětu", ještě ho seřval a skoro ho ani nepustil na záchod. A to vůbec nemluvim o tom, jak se vždycky může podělat, když někdo neni ve škole kvůli soutěži (obzvlášť je zasedlej na sportovní), protože prej se má místo nějakýho kopání do míče učit matiku. Když se ten dotyčnej pak vrátí do školy, Krtek ho sprdne, kolikrát i vyzkouší a má keců plnou hubu. A tohle je náš zástupce třídního, dámy a pánové...
Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli mam ještě příští rok chodit na klavír. Vždycky jsem se těšila na den, kdy s tim seknu (aspoň teda v hudebce a doma si místo Bacha - nic proti němu, ale ty skladby se nedaj zapamatovat - zahraju Beauty Of The Beast nebo Nothing Else Matters) a teď najednou z toho mam takovej divnej pocit. Fakt nevim, je to divný.
Brácha má zase zkouškový. Nenávidim, když ho má. Furt je doma v našem miniaturním pokoji, furt se učí a furt se může zbláznit, když píšu na klávesnici, ale to, že on v noci, když chci spát, věčně ťuká něco na mobilu, je přece normální.
A tak jsem si ještě vzpomněla, že by nebylo na škodu si pořídit novej zámek. Kámoška si totiž jednou ke mně dávala věci a když si pro ně šla, nějak se jí povedlo mi ten starej rozbít. Po poslednim zvonění toho nějakej idiot, kterýho ani nenapadlo se podívat, jestli tam má někdo věci, využil a zamknul mi jí. Napsala jsem mu na skříňku vzkaz, ať si to sundá, že je to moje. Další den byl zámek pryč, ale to jsem nevěděla, že ještě nemam vyhráno. Den poté jsem došla ke skříňce, v ní znova vidim ten zámek a pod mym vzkazem napsáno: "Ty krávo zasraná". No asi mi uvěříte, že mě tak úplně nepotěšil, tak jsem se vykašlala na nějakou ohleduplnost, šla jsem za školníkem a nakecala mu, že jsem ztratila klíč a potřebuju odříznout ten zámek. Školník na mě divně koukal, možná proto, že si pamatoval, jak jsem si za nim byla předtim stěžovat, že mi tam někdo cizí dal zámek, možná prostě jen proto, že tak vejrá pořád. Ale odříznul mi ten zámek a pochybuju, že si ten hajzl ještě zkusí mi tam dát další.
Takže asi takhle. To je pro dnešek všechno, tak se mějte líp než já... Asi založim anti-rohlíkovou ligu, protože když člověk nemůže žrát nic jinýho a smí to zapít jen slabym čínskym čajem, co chutná jak obarvená voda, celkem rychle se mu to zprotiví...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Česká kapela by měla mít texty...

Česky
Anglicky

Komentáře

1 Katrin Katrin | Web | 25. května 2010 v 13:26 | Reagovat

no, ty hraješ v tom představení vážně moc důležitou roli :-)  

Já nevím čím to fakt je, ale matikáři jsou děsní snad všichni... :D Akorát na nižším stupni jsme měli ještě docela hodné učitelky, al e teď...??  

Antirohlíkovou ligu?? :-) hehe... já mám rohlíky docela ráda, ale místo čaje, který zrovna moc nemusím, do sebe vleju litry a litry mlíka :D

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 25. května 2010 v 15:21 | Reagovat

Zákon schválnosti funguje vždycky, ale třeba se do pátka už nějak vyležíš;)
Někteří profesoři si prostě myslí, že jejich předmět je ten nejlepší a nejdůležitější. Ale někdy to vážně přehánějí^^

3 Zdebra Zdebra | Web | 26. května 2010 v 17:33 | Reagovat

To mě se udělat blbě v jeho hodině, tak ho schválně pozvracím (pokud by to bylo možný). :D Nebo bych předstírala, že neudržím kružítko a pak až by prošel... :D nebo jakoukoli ostrou a těžkou tužku :D
Jaká náhoda, naše zástupkyně třídní taky učí matiku. :D
Tak se brzy uzdrav. Já jsem měla nedávno poloviční střevní chřipku (nebo se to vážněji než průjmama neprojevovalo).

4 Lily Addams Lily Addams | Web | 26. května 2010 v 18:03 | Reagovat

váš matikář je opravdu praštěný....tohle nedělá ani naše matikářka a to je co říct....

5 Evelin Evelin | Web | 26. května 2010 v 23:49 | Reagovat

to je zajímavý to mě většinou bolej oči z kompu a abych si odpočinula, tak si jdu číst :D.
Taky jsem zrovna nemocná a zrovna na maturitní týden... to fak naštve :D. Ten váš učitel je teda postrach, my sice máme taky hroznou matikářku, ale když se mi ve škole udělalo blbě, tak mě domů pustila. (možná proto, že to bylo až po matice :-D). U nás někdo pořád odchází na nějaký soutěže, nejčastěji na ty sportovní a učitelé z toho taky nejsou zrovna v sedmém nebi :D.
Jinak, když jsem před pár lety sekla s baletem (ano, opravdu jsem chodila na balet :-D), taky jsem z toho měla takový ten divný pocit, koneckonců jsem tam chodila celých devět let, ale nakonec převládla moje nenávist k mojí učitelce baletu a k vykrucování se na představeních v nějaké puntikaté sukni :-D.
Taky pořád jím jen rohlíky a zapíjim je čajem, ale ty rohlíky spíš proto, že momentálně se u nás doma skoro nic jiného nenachází a ten čaj mi zase nevadí, piju ho pětkrát denně - jsem absolutní čajovej magor :-D.

Mám takovej dojem, že jsem napsala nejdelší kometář vůbec... dneska mám nějakou uchylnou rozepisovací se náladu, echm... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama