Červenec 2010

Never sigh for better world

31. července 2010 v 8:57 | Hate |  Mý osobní žvásty
Tak jsem byla na dva dny u tety na chatě. Dalo se to tam, já moc nemluvim a poslouchat o čem se baví starší generace byla chvílema prča. Mě by teda v životě nenapadlo půl hodiny rozebírat rychlost vlaků, což bylo ještě jedno z lepších témat, ale co. A vidět vlastní mámu trsat na Rammsteiny, AC/DC a Taroty je něco, čeho by se člověk nikdy neměl dožít.
Ta chata byla v Prčicích (příhodnej název), kam to odsaď trvá zhruba tři hodiny - jednu a půl autobusem, půl metrem a poslední hodinu jsme jeli autem. Já úplně žeru jízdy autobusem. Nasadim si sluchátka, kolem to tak hezky drkotá, zavřu oči a užívam si cestu. Naproti tomu jen co někdo vysloví "auto", je mi už blbě. Auta NENÁVIDIM! Jak jsem z něj po hodinový zpáteční cestě vylezla v Práglu v nějakym nákupnim centru, myslela jsem, že jim tam zebleju schody. Když může bejt mořská nemoc, já mam asi silniční. Bylo mi pak blbě celej den, v noci jsem si musela vzít prášek na spaní. Já teda popravdě nemůžu spát nikdy. Naštětí přes den nic nedělam a jen se flákam, takže zas tolik spánku nepotřebuju. Normálně si ale to svoje noční nespaní celkem užívam, pokud zrovna nemam pocit, že se moje večeře půjde projít na čerstvej vzduch.
Je to už takovej můj rituál - kolem půl jedenáctý jdu jakože spát. Takhle brzo bych teda v životě neusnula, ale když to předstíram, většinou mi nikdo neleze do pokoje a mam klid. Asi tak hodinu si pouštim ve sluchátkách něco, co mě zrovna extrémně bere a pak padnu do postele. Zhruba do půl druhý si představuju všelijaký šílenosti, takový sny při plnym vědomí. Většinou to bejvaj takový úžasně optimistický představy, kde jsou všichni hrozně skvělý a tak.
Ještě jedenáct dní do odjezdu na Brutal. Nejsem si jistá, jak tu mezitim zabiju čas. Právě teď posloucham Amon Amarth. Asi si pak pustim nějaký Vadery, taky jsem dostahovala nějaký zbytky songů od Kalmah a Hypocrisy a za chvíli si půjdu doplnit svojí sbírku Death. Mám takovou deathovou náladu, heh. Ale to je dobře, vzhledem k tomu, že mě čeká ten fest :D Přespávam u kámošky a asi budu muset hnípat nejmíň do oběda, abych pak neusínala na nějakejch kapelách :D Jak jsem si načetla, Ensiferum minule hráli nějak ve dvě ráno, tak abych to tam vydržela :D
Jo a zapomněla bych jednu extra důležitou věc - NENÁVIDIM ČESKOU POŠTU!!! Včera nejpozdějš mi měl přijít ten blbej lístek, abych na BA vůbec mohla. Samozřejmě se neobtěžovali to doručit, buď to nějakej debil ztratil nebo to objevil nějakej metaluchtivej listonoš. Proto jsem tu tak brzo, normálně před jedenáctou z postele nevylejzam. Nemohla jsem dospat, jsem nervózní co s tim bude. Jasněže to ta blbá pošta musí kdyžtak uhradit, jééénže dneska zrovna končí prodej zlevněnejch lístků a já fakt nemam v plánu si kvůli NIM objednávat novej za patnáct set! To ať si fakt trhnou lejtkem!
Achjo...

Now I care for dead gardens

24. července 2010 v 14:13 | Hate
Ne, nějaký mrtvý zahrady jsou mi u zadku. To jen přecitlivělý skladatelé s náklonností k Disneylandu se o to staraj. Takový ty lidi, co v sobě furt musej hledat chyby, takový ty lidi, co složej Ghost Love Score a brečí do kamery, že nic neuměj. No však to znáte. Člověk by je občas zmlátil.
Víte, pokud jde o sebevědomí, jsou dva základní druhy lidí - takový lidi, co něco uměj a myslí si, že uměj houby a takový lidi, co uměj houby a myslí si, že jsou nejlepší. Snad ani neni nikdo, kdo by o sobě věděl pravdu, se mi zdá.
Já ani nevim, co o sobě vim. Radši nad tim nepřemejšlim, to by mi asi bouchla hlava. Myslim si totiž o sobě, že teda jako něco asi trochu umim, ale zas tak slavný to neni. Což ve svejch základních dvou skupinách nemam. Jak se v tom má pak člověk vyznat, když si to hezky seřadí a rozdělí a pak neví, co má dělat sám se sebou?!
A víte co? Já vás všechny nenávidim. Ne, nemam důvod a neni to pravda, jen jsem to chtěla napsat. Protože to zní tak jako drsně, víte co, když někdo všechny nenávidí. To je takovej ten tvrdej nekompromisní týpek, co si vystačí sám. Já mam problém s tim, abych šla sama koupit rohlíky. Ne, fajn, to přehánim. Ale děsně nerada nakupuju. Nejenže člověk šmejdí v tom krámě hodinu, bolej ho nohy a nakonec vždycky koupí něco jinýho, ale ještě když vse vám ani nechce otevřít na prodavače hubu, protože by vás třeba mohl sežrat nebo tak, je to ještě horší.
Heh, tak teď jsem objevila zajímavou věc... Vy to už možná znáte, ale já na to celkem čuměla - tzv. paparazzi blogy. Stránky, kde se nepropíraj celebrity, ale členi autorskýho blogu. Zní to jak padlý na hlavu, ale nejde o sledování takovejch těch klasickejch autorskejch blogů, samozřejmě, to by nikoho nezajímalo. Tzv. paparazzi sledují dění na, já tomu říkám, blogíscích stupně dvě - tj. sice autorské a vlastní články a fotografie, ale většina článků ve stylu "je mi dvanáct, objevila už jsem svojí životní lásku a jsem moooc krásná" a fotek ve stylu "umím vystrčit zadek, usmívat se jak kretén a ukrást mámě její líčidla a vyplácat si je všechna na obličej najednou". No jako jejich věc když je baví tohle psát, já se u toho vždycky jen zasměju, tak mi to může být jedno.
Od středy do pátku by mi měl přijít lístek na Brutal. Dva následující tejdny budu trávit tim, že se na něj budu pořád přiblble usmívat a samozřejmě si s nim pořídim několik fotek, haha.
Přejedla jsem se přemaštěnýho jídla, tak jen čekam, než se mi udělá blivno. Jo a taky čekam, kdy brácha zas vyběhne do práce, abych si mohla zas v klídku pustit něco od Ensiferum...
No nic, jdu zatím hrát nějakou inteligentní hru, mějte se.

Novinky od Nightwish

22. července 2010 v 12:31 | Hate |  Mý osobní žvásty
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs132.snc4/36943_10150216948870068_14644790067_13571677_4428984_n.jpg
Takže takový výtah pro ty z vás, co nesledují oficiálky NW nebo neumí moc anglicky:
Kromě toho, že se Nightwish utábořili, vytvořili si úžasnou vlajku, co si vyvěsili nad kemp, tráví volný čas rybařením a všelijakými další kravinami, tvrdě pracují na nahrávání písní.
Už jich vytvořili pět. První má údajně "jeden z nejlepších refrénu, co jsme kdy vytvořili, drsný riffy a vůbec do toho všichni pořádně perou (hehe, dost volnej překlad, ale víte co tim myslim :D)"
Ve druhé skladbě můžeme (no dobře, my zatím ne, ale NW můžou) slyšet vlivy Van Halen a Pantery.
Třetí skladbu vytvořili Tuomas a Emppu společně, akustický a "mumínkovsky znějící" kousek.
Čtyřka je prý takový návrat ke kořenům a všichni jí hrozně žerou. Zní pochmurně, doomově a připomíná My Dying Bride nebo Paradise Lost.
Pátou písničku skládal Marco (jééé), je prý úžasná, chytlavá a refrén se tam opakuje pětkrát.
Zatím se kluci (a holka) chystají na šestku, tak uvidíme, s čím přijdou :)

I don't trust him! He has no nasal hair!

17. července 2010 v 12:51 | Hate |  Mý osobní žvásty
Někdy v blízké minulosti (nevím kdy, mám paměť jak opilej, senilní důchodce s dírou v hlavě) se přes mé milované město přehnala vichřice, taková toho typu, jak jde člověk vyvenčit psa, jeho to odvane na Jamajku a pes se najde v Austrálii v gay baru.
DÍKY ZA NÍ! Už jsem měla plný kecky toho věčně pražícího sluníčka, kvůli kterýmu už člověk počítal vteřiny, kdy se z něj stane toast (jen přidat sýr s kečupem). A vůbec, to počasí na exkrement neni jediná věc, co mě na létě štve. A léto taky neni to jediný, co mě štve. Víte, kdyby někdo sepsal seznam 100 různejch činností, s největší pravděpodobností by mi 99,1 z nich lezlo krkem. Možná i víc. Ale to nic, teď se bavíme o létě.
Štve mě například ten všudypřítomnej hmyz. Já nevim, ale ty mouchy musí bejt snad naprosto blbý. Furt musej lítat do lidskejch domů, když věděj, že je tam čeká akorát nějakej psychopat a jeho kamarádka plácačka. Asi maj sebevražedný sklony, něco jako lumíci. Teda, v životě by mě nenapadlo, že budu řešit něco jako sebevražedný sklony much. Zrovna teď mi jedna slečna leze po koberci. Asi tentokrát počkám až vyletí. Už tak stačí, že mám tapety plný černejch mastnejch fleků a ještě abych po tom musela šlapat? Ne, dík.
Někdo by moh namítnout, že mouchy jsou taky boží stvoření, ale vzhledem k tomu, že já věřim, že nás stvořila Velká kuchyňská Kudla, může mi to bejt docela u konečníku.
Jinak, prázdniny trávim tak, jak by se trávit měly. Válim si šunky doma u počítače. Ale nemyslete si, že je to nějak jednotvárný, protože na počítači se dá dělat spousta věcí! Jako třeba prolejzat internet, hrát hry a... no tak dobře, je to jednotvárný. A? Je to můj život. Tak co, jednou ze mě bude tlustej zamindrákovanej suchar, jehož mozek už bude nastavenej jen na naťukání přihlašovacích údajů na ICQ a plácání much. To neni zas tak zlá budoucnost.
Mám náladu na pendrek, ne, že bych někdy mívala jinou, ale pokaždý to má jinej důvod. Jeden z těch důvodů pro dnešní den je, že někdy do dvou se v protější hospodě konala nějaká debilní akce typu "budem pouštět nějaký trapný disco písničky a sem tam do toho něco kecne moderátor s hlasem typu eunuch". Usnula jsem zhruba ve tři a v šest jsem se vzbudila, to zrovna byl ten jamajsko-australskej vichr.
A právě jsem si vybavila další věc, co se dá dělat u kompu - čumět na filmy! Za posledních pár dní jsem stihla první dvě série ajťáků a stáhla jsem si Monster od Dylana Morana. Měla jsem v úmyslu se na to podívat sama, ale řekla jsem si, že to nemůžu bráchovi udělat, když je na mě tak hodnej, znáte to - nenechá mě v klidu dělat jednu jedinou věc, furt mu musim nosit pití a tak.
Musim to zabalit, přichází k nám bouřka a já nechci o svůj počítač přijít natrvalo. Ne, že bych ho měla ráda, protože já nemám ráda nikoho, ale nemohla bych se pak podívat na Monster.
Tak ádios, přeju vám hodně vedra a tlustejch masařek.

Pár novinek

16. července 2010 v 16:30 | Hate |  Pachatel blogu
Takže, jak jste si zajisté všimli, mám tu nový design. Nechápu, proč se ty oblouky udělaly tak zubatý, ale co. Ten minulej už tu trčel dlouho :D
Jo a mám dva nové spřátelené blogy: jsou jimi Lorella Iuliano

Obě to tam teprv rozjíždějí, tak jim udělejte radost a jděte se tam podívat :D Jo mimochodem, Dyamirity je moje spolužačka, jedna z těch výjimek, jež mají mozek větší než náušnice.
A ještě tady jeden diplomek...
diplom15

Zase hudební řetězák

16. července 2010 v 16:11 | Hate |  Pachatel blogu
Tak se mi kdesi podařilo sehnat tento hudební řetězák... Jsem ho objevila zakopanej u sebe ve Wordu a říkám si... Proč si ho neudělat :D

Na rozjezd....
přezdívka: Hate
obsah tvého blogu: úryvky z mého extrémně nudného života a nějaká ta muzika
bydliště: zadek jménem Žatec
barva: černá, zelená, stříbrná

K hudbě....
oblíbený styl : it
's Metal, baby!
kapely/interpreti: Nightwish, Children Of Bodom, Ensiferum, Sonata Arctica, Hypocrisy, Iron Maiden, Rammstein, Eluveitie, Apocalyptica, Tarot, Welicoruss, Tarja, Catamenia, Kalmah, Verjnuarmu, Diablo, Lordi, Vader, System Of A Down, Imperanon...
která je v současný době fakt nej: celkově jsou moji nejoblíbenější floutci Nightwish, ale v posledních dnech mi tu dnem nocí jedou hlavně Childreni
jakou kapelu si naposledy objevil(a) a úplně tě dostala: Verjnuarmu
koho by si chtěl(a) vidět live: viz oblíbené kapely :D
jaké CD/DVD, co máš doma, je pro tebe nejcennější: originálky žádný cenný nemáme, protože ani jedna neni moje :D ale moje nejoblíbenější cédo je Century Child od NW
CD, na který se těšíš: nový album Nightwish, i když to bude hodně za dlouho... Childreni už sice zalezli do studia, ale v dobrej výsledek moc nedoufam... už Blooddrunk je oproti jejich starejm věcem nudnej, přestože Alexi je z něj vytřísknutej, ale tentokrát se sám přiznal, že je vyřízenej, protože nedokáže přijít na nic novýho... hm, uvidíme, třeba mě příjemně překvapěj
chystáš se v nejbližší době na koncert: na Brutal Assault... šance, že mi to vyjde, je 95%, takže předpokládam, že se zrealizuje zbylejch 5 a bude všecko v kýblu
co právě posloucháč za song: CoB - Deadnight Warrior
nejvíc sexy frontman (něco pro úchyláky): voi jumala, toho by se našlo :D Alexi, Marco, Petri, Vreth...
jaká pozice v kapele je podle tebe nej:
nej je podle mě bejt zpěvák - nejvíc fanoušků a nejmíň dřiny :D ale muj velkej sen je bejt kytarista, jenže na to prostě nemám trpělivost, takže bych nejspíš skončila jak klávesák...
máš originál CD nebo stahuješ (a pravdu!!!): stahuju a stydim se za to, ale nemam prachy a v okolí je samej skrblík
chodíš na fora kapel/interpretů a jaká: na last.fm občas někam napíšu
jaká hudba ti totálně leze na nervy: pop
kdo je pro tebe absolutní hudební legenda: Deep Purple, AC/DC...
A nakonec otázka mimo hudbu... proč myslíš, že sou Finové tak roztomilí: já nevím, maj to nějak v genech :D zeptejte se Emppua :D

Laalavat jouset

15. července 2010 v 22:06 | Hate |  Muzika
Hehe... Tak si máma dneska koupila v Práglu jednu krutopřísnou sukni, kterou jsem jí okamžitě ukradla... No a ona si mě musela okamžitě vyfotit. Tak jsem si otevřela PhotoFiltre a povedlo se mi docílit toho, že vypadám jak černá vdova :D Je to dost tmavý, takže toho ze mě (a z tý sukně už vůbec) moc vidět neni, ale i tak: na vlastní nebezpečí! :D
Jo a na závěr k tomu jeden finskej song, co se mi teď zalíbil...

Are you the real motherfucking hate crew?!

13. července 2010 v 20:50 | Hate
Ghráááá... Právě jsem na fuckbooku objevila fotku nějaký slečinky z místní diskotéky a měla na sobě to samý úžasný tričko NW, se kterym jsem se tu minule vytahovala. Já jí tam potkat, asi jí něčim máchnu do hlavy! To se nedělá, propagovat Metal a chodit na diskotéky, vždyť to je základní společenský pravidlo, perkele! Zabít, rozkuchat, rozčtvrtit!! A jestli mi, až půjdu do školy, někdo jen ZKUSÍ říct, že mam stejný hadry jak ta madam, asi mu taky rozkopu zadek. A jestli JÍ potkam, tak po ní okamžitě budu chtít vyjmenovat celou diskografii, vedlejší projekty členů kapely, Tuomasovo datum narozenin, Emppuovu vejšku v centimetrech a město původu a jestli mi to neřekne, budou rodiče její zbytky ráno vyndavat ze sekačky na trávu!
Pardon, já prostě jen nechápu tu logiku, jít hopsat na Lady Husu když se můžu doma utápět v depkách a pouštět si, dejme tomu, Swanheart! Áááá, já jsem takovej blázen!
Já už nevím, co bych psala. Neni to k mejm čtenářům (kterejch není mimochodem moc) milý, předhazovat jim takhle debilní a krátký články, ale tohle jsem prostě chtěla říct a nebudu tu zbytečně žvencat něco, o čem žvencat nechci.
Jo a ještě jednu věc - dočetla jsem jednu knížku a ten MOC MOC ZLÝ spisovatel mi odkrouhnul oblíbenou postavu! Taky si ho najdu! A najdu si každýho, kdo se mnou bude mít nějakej problém, kdo bude nosit moje hadry (to tlustý blonďatý monstrum z naší třídy z MYM rockovym tričkem mě taky dostalo, až jsem čekala, kdy mi začnou žhnout oči), kdo bude zakládat anti-fan kluby CoB, kdo mě bude pomlouvat, vysmívat se mi, blbě na mě čumět, jakkoli na mě čumět, blbě čumět někam jinat, skládat dvouakordový blbosti a vytahovat se s nima před celym městem, neodpovídat mi na SMSky, neodpovídat mi na cokoli jinýho, ptát se mě na něco, ptát se mě na něco jinýho, otevírat mi dveře, chodit v noci po bytě, kašlat na mě a pak najednou chodit s prosíkem, nechápat mě, chtít po mně ať si ostříham vlasy, chtít po mě cokoli, kecat mi do mejch věcí, kecat mi do cizích věcí, dávat mi debilní přezdívky, bejt můj bratr, tlemit se na mě jak na opičku v zoologický, tlemit se na mě jak na jiný zvíře v zoologický, tlemit se na mě jak na jiný zvíře mimo zoologickou, nevracet mi peníze, tvrdit mi že growl zní debilně, tvrdit mi že mám bejt tolerantní k muzice a přitom mít problém s tou mojí, hrát na kytaru líp než já, hrát na klavír líp než já, zpívat líp než já, řvát líp než já, psát líp než já, mít hezčí boty než já, mít delší vlasy než já (aspoň jedna věc, co se nestává často), cvakat si na mobilu když chci spát, tvrdit mi že se chovám jak v mateřince, vyčítat mi že nepíšu čárky před "že" protože jsem moc líná, křičet na mě, ječet na mě, vřeštět na mě, pištět na mě, vyčítat mi něco, nadávat mi za něco nebo si myslet že má pravdu když jí mám já...
TAK SE NA NĚJ ZLE PODÍVÁM, PROTOŽE NEMÁM ODVAHU NA NIC JINÉHO, BERTE TO TEDA LASKAVĚ NA VĚDOMÍ!

Children Of Bodom - Hate Crew Deathroll

13. července 2010 v 18:15 | Hate |  Children Of Bodom
(No jo, už zas Childreni... :D)
Panebože, tenhle song je naprosto dokonalej! (až na ten text, jako vždy :D) Já se tak těšim, až je konečně uvidim naživo... Hurááá! :D

Gott weiss ich will kein Engel sein...

11. července 2010 v 21:07 | Hate |  Mý osobní žvásty
Jako vždy nadpis nesouvisí s článkem a článek nesouvisí s nadpisem.
Tentokrát nejde ani tak o článek a samozřejmě už vůbec nejde o nadpis. Jde spíš o to, že vám jdu oznámit, že máte všichni povinnost se mi ozvat na mé kchůl ICQ 300-606-831, protože nemám co dělat a hodil by se nějakej ubožák na pokec.
Konec sdělení.