Swaying blade, my lullaby

3. července 2010 v 16:36 | Hate |  Mý osobní žvásty
Mojí ukolébavkou je poslední dobou spíš bzučení komárů, cvakání bratrova mobilu a vedro na padnutí. Noc pro mě není doba spánku, už dlouho ne, protože spánek mě navštěvuje dost zřídka, málokdy před půlnocí a brzo ráno zase odchází. Noc je doba přemejšlení, stupidních představ, myšlenek, přání a... útěku. Nemám strach ze tmy, jak zpívají Iron Maiden, spíš strach ze světla a ze slunečních paprsků, jako by osvětlovaly všechno to, co si nepřeju na tomhle světě vidět.
Tiše si pročítám texty písniček, momentálně svojí nejoblíbenější. Člověk to kolikrát ani nevnímá, když hudbu poslouchá, ale ta spousta práce v ní je neuvěřitelná. Ne vždycky, samozřejmě... Ale když jsem teď lehla do postele a po nespočetněkrátý si pustila celý Dark Passion Play a se zavřenejma očima jsem vnímala každej tón a slabiku, nedokázala jsem pochopit, jak tohle dokázal někdo stvořit. Připadala jsem si tak malá, jako člověk stojící uprostřed toho nejvyššího chrámu (omluvte mou neznalost, ale vážně nevím, který to je).
Sakra Tuomasi, kdybych tě neobdivovala, musela bych tě nutně nenávidět :D
Myslete si klidně, že jsem magor... Ona to stejně je pravda, proč se za to teda stydět.
Kdysi jsem psala, jak bych se v některejch věcech chtěla změnit, jak jsem doufala, že aspoň trocha optimismu do mě vleze. Nebudu vás napínat, nevlezla. Furt stejně nadávam na všechno a všechny, furt stejně se nudim jak o závod. Vážně, nic se na mě nezměnilo a naprosto nechápu ten význam blížích se narozenin. Netěšim se na ně a to číslo se mi nelíbí. Jediná světlá věc je, že snad zas dostanu nějaký peníze, kterejch získávam dost po málu.
Já nevim, co bych měla psát. Mam v hlavě spoustu obrazů, ale nedokážu je pořádně převíst do textu, možná jednou.
Mam chuť přeložit nějakej text nebo tak, ale stejně už všude na internetu je přkeladů plná halda a anglicky umí skoro každej...
Musím si teď trochu pročistit hlavu, protože ty věci, co se mi do ní hrnou, se mi nelíbí ani trochu... Nic zvláštního, nemá ani cenu o tom mluvit. Jen další pesimistovy myšlenky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Česká kapela by měla mít texty...

Česky
Anglicky

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 3. července 2010 v 23:16 | Reagovat

S tím světlem a tmou jsme na tom stejně. Na mě slunko svítí i ve stínu. :D
Každý tón a každou slabiku? Víš, že v Poet and the Pendulum je slyšet Tarja? Někdy kolem 0:42 v pozadí. :)
Taky se pořád nudím. A v tom horku ještě víc, protože se nedá jít ven.

2 Labanda © Labanda © | Web | 4. července 2010 v 1:59 | Reagovat

děkuju moc ;-) a to horko nesnesitelný až :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama