Stories From a Fucking Studna

2. srpna 2010 v 21:34 | Hate |  Další blbiny
Zde je první část dokonalý fanfiction, kterou jsme začaly psát s Lobelií. Zbytek časem bude na našem společném blogu, LoB.
Kdo si to nepřečte, zrubu ho lopatou.
Hlavní postavy: Alexi Laiho, Emppu Vuorinen, Henkka Blacksmith, Tuomas Holopainen, Marco Hietala (zatím)


Kapitola 1:

     Takže, ještě jednou si to shrnem.
     Tma a smrad jak v prdeli. Zřejmě mam nějakej zasranej hadr na očích a na rukou provaz, dře to jak sviňa. Vidim to zhruba na jednu z následujících možností:
a)      ožral jsem se, Janne se nudil a tak mě zamknul do sklepa
b)      ožral jsem se, Janne se nudil a tak mě zamknul do skříně
c)      ožral jsem se, Janne se nudil a tak mě prodal otrokářům do Afghanistánu
d)      ožral jsem se, Janne se nudil a tak se vloupal do banky a zavřel mě do bankovního sejfu
e)      ožral jsem se, Roope se mě rozhodl potrestat za mojí necitlivost ke kytičkám a vykopal mi jámu v botanický zahradě
f)        ožral jsem se a nasednul do letadla do nějaký prdele, kde mě okradli a zavřeli teroristi

     První možnost se mi líbí asi tak nejvíc. Nejhorší je, že si nepamatuju NIC, ani hovno. Vlastně si vzpomínam, jak se na mě někdo hrozně divně a úchylně smál. Znělo to spíš jako ženskej hlas, takže se Janne buď nechal vykastrovat, Kristen se mě chtěla nenápadně zbavit nebo mě unesly fanynky...
...jen to ne. To už radši bandu přiteplenejch buzerantů co mě budou každej den mlátit nejnovějšim výtiskem Koránu, jenom ne ty zkurvený fanynky!
    Henkka jednou vyprávěl, jak se děsně ztřískal (ostatně jako každej večer) a vypravil se s nějakou fanynkou k ní domu. Probral se ráno na poli v Lotyšsku, na sobě měl jenom trenky (cizí, ještě ke všemu) a ani korunu s sebou. Musel si tejden odpracovat u nějakejch vidláků a kydat jim hnůj, aby si vydělal na hadry. Ještě ke všemu po něm jela jejich čtrnáctiletá dcerka a když jí oznámil, že neni jeho typ, přetáhla ho lopatou. Chudák má ještě na palici bouli, haha.
     Ale to je teď jedno. Budu počítat s nejhoršim, fanynky mě někam odtáhly. KURVA! Co teď?! No oblečení mi aspoň nechaly. Žádná část těla mi taky nechybí a peněženku si zkontrolovat nemůžu, když mi svázaly moje něžný ručičky.
Dobře. Odtáhly mě na nějaký zasraně hnusný, malý a tmavý místo, to by jim tak bylo podobný. Doufam, že jsem aspoň v Helsinkách a ne někde ve Varšavě. Ale ne, na Helsinki je tu moc velkej pařák. Na druhou stranu, na Somálsko zas moc kosa. Takže buď nějaká jižní Evropa nebo Amerika. Sakra Alexi, tobě to pálí.
     Další věc - KDE JE MOJE KYTARA?! Možná mi jí ukradly a snažej se na ní fidlat, nebo jí dokonce možná dražej v aukci. Třeba mě taky dražej v aukci a pak mě v balíčku pošlou nějaký hrozně bohatý a hrozně hnusný fanynce. Nebo ještě hůř, fanouškovi. UÁÁÁÁ! Začínam mít depresi. Chci se uchlastat k smrti, ale ani tu podělanou vodku mi sem nedaly. Ani pivo. Ani ruma. Ani slivovici. Asi umřu vzteky.
     Žádnej roubík jsem nedostal, takže předpokládam, že je to nějaký dobře izolovaný místo. Třeba nějaká mučírna se zvukotěsnejma dveřma. Dobře, už mě začíná popadat trošku větší depka. Ale třeba jsem jen paranoidní a někde jsem se zapomněl.
     A svázal si ruce, že jo?! Ty ses posral, nebo co.
Už mi to přestává myslet. Dochází mi hladina alkoholu a Metalu v těle. Asi si začnu aspoň zpívat, aby mi mezitim nechcíply hlasivky. Třeba to někdo uslyší...
     ...jasně, nějakej technař a zmlátí mě mixpultem. Radši budu držet tlamu.
     Tak mě napadá, ještě jsem si nenapsal závěť. Už to vidim, jak všechno zdědí moje teta, kterou bych nejradši podřezal. Nebo moje bejvalá manželka. To by nebylo zas tak hrozný, ale slíbil jsem Roopemu, že mu odkážu kytaru. Když to neudělam, ani mi nepřijde na pohřeb.
     Ne, že bych doufal, že nějakej budu mít. Až tady se mnou skončej, asi mě jen zakopou někam na zahrádku vedle záhonu s ředkvičkama. Bezva, líp už by tenhle zkurvenej život skončit nemoh.
Kurva ne, já nechci umřít! Začínám přemejšlet jak ňáký debilní emo. Asi si shrnu nejhorší možnost.
Zajaly mě fanynky a odtáhly dejme tomu do toho Afgánistánu nebo někam do podobný prdele. Teď tady budu sedět, čumět do zdi a přemejšlet o něčem zajímavym, třeba o smyslu sáčků na gumový medvídky. Pravda, ani čumět nemůžu, přes ten hadr nic nevidim.
Pak přijdou ty zkurvysyni, nebo možná zkurvydcery, podle toho, co je horší, o čemž se mi nechce přemejšlet. Potom mě budou mučit, useknou mi ruce a upálej mi před očima mojí kyt… ÁÁÁ! Ne, to je až moc krutý.
A pak tady buď chcípnu žízní, jelikož orosenou flašku Finlandie se mi tady zatím najít nepodařilo, nebo si začnu zpívat a pak přijdou
a) arabáči, co mě umlátěj Koránem
b) hopeři, co mě umlátěj řetězama
c) fanynky, co mě zapíchnou vidlema. A pak budu celej zbytek svý červama prožraný existence kypřit hlínu pod mrkvema. Skvělý.
I když teoreticky můžu myslet i pozitivně… Vlastně co to kurva je, pozitivně?! Třeba se jenom Jaska nadopoval héliem, nebo to Roope přehnal s kytkama… A v tom případě skončim v tý botanický zahradě. Bezva. Roope bude nasranej, že nemam tu závěť a odmítne mě pohřbít u nějaký metalový masožravky. A Jaska mě umlátí paličkama. A Henkka lopatou. Ale proč by to dělali, perkele?! Tadle smradlavá tma tlačí na mozkový buňky.
Mám z toho depresi, protože mě teď napad dokonalej riff a já si ho nemůžu zkusit. ÁÁÁ, zkurvený fanynky! Zkurvený všechno! Zkusim si to zabrnkat na vlasy. Ne, mam je rozladěný.
Hm, tak mě napadá, že ani nevim, kde to kurva jsem. Je tu tma, takže to může bejt buď
a) Lotyšsko o půlnoci => budu kydat hnůj a dostanu lopatou od adolescentní krávy. Nevyhovující.
b) Jakákoli jiná prdel o půlnoci => budu mučenej, zabitej, sežranej… Ne, sežranej snad ne, to už by byl fakt vrchol. A pak skončim v zeleninovym záhoně. Tuplem nevyhovující.
c)
Sklep nebo nějaký jiný hnusný mokrý tmavý místo, kde mě buď někdo umlátí, nebo sejdu ňák jinak.
Perkele, to jsou vyhlídky. Ježíš tě miluje, vole, haleluja. Haha. Začíná mi tady z toho hrabat.
Teď mě napadá, že mam mokrou prdel. Fíha, to je blbý. Budu si představovat, že to je voda. PASKA! Budu doufat, že je to voda. A vůbec je tady ňák mokro.
Kdybych aspoň neměl na ksichtě ten proužek z roztrhlejch trenclí, třeba by mně to pomohlo. Jenže takle vidim jenom nic. Takže nic nevidim. Vidim jenom takový jako nijaký nic. Haha. Sakra, já jsem tak chytrej. Dneska už si to řikám podruhý, něco na tom bude.
Prosim prosim, ať je to sklep. Jenže on to určitě neni sklep, páč já mam na tyhle věci smůlu.
Aspoň tady nejsou krysy. Teda, zatím žádný nevidim - i když to, že nevidim nic, mi to trochu ztěžuje. Navíc mam takovej dojem, že to, co mi teď ohryzává ponožku, nebude tančící lemur. Doprdele, tak už mam fanynku i mezi krysama. Bez toho bych se obešel.
Fajn, no. Je mi kosa, je tu mokro a já nic nevidim. A jestli tady se mnou někdo je, tak to bude
a) mrtvola
b) fanynka
c) Janne, co se nudil, ztratil a chce mě zabít, protože za to zas určitě můžu já.

Kde ještě může bejt mokro kromě sklepa? Hmm… Dáme si minutu ticha navíc a přidáme ji tak k tomu miliónu před ní. Do psí řitě, já chci pryč!!
Hele, nemohla by to bejt studna? Sakra Alexi, ty seš fakt génius, dneska už potřetí. Perlíš, hochu.
Hehe… Mám takovej dojem, že sem teď padá něco velkýho, kovovýho a brzo to spadne na mě. Plesk. Bude ze mě metalovej nákyp.
Hele, jestli někdy najdete mý úžasný poslepu nohama psaný zápisky, pošlete je pokud možno někam, kde neni mokro, tma a smrad. A opakuju, že na svým krásnym hrobě nechci mít nikdy žádný posraný ředkve!
End of fucking story.
Záhadu místa svýho pobytu jsem teda částečně vyřešil, nějaká studna. Nejspíš. Nebo taky podezřele malej sklep kulatýho tvaru s podlahou zatopenou jakousi tekutinou. Možná krev. Nebo jsem taky vyblil svojí včerejší zásobu vodky. Taky je možný, že mě tu chtěli utopit, ale mírně to neodhadli s množstvím vody a teď si se mnou nevěděj rady. Asi bych měl zjistit, co je ta velká věc, která by ze mě vytvořila mrtvolu, kdyby neslítla těsně vedle mojí levý nohy, jež z toho získala traumatickej šok na zbytek života.
Se svázanejma rukama se to ohmatává blbě, kdo by to byl řeknul, co? Má to tvar jako trouba, pračka nebo tak něco. Třeba se rozhodli mě upíct, když jim to s tim utopenim nevešlo. Třeba to jsou kanibalové co ani netušej, že právě unesli velkou metalovou hvězdu a zajímá je jen to, že sehnali dalšího chudáka, kterýho si napatlaj marmeládou a udělaj si z něj vánočku.
A vůbec, zajímalo by mě, co jsem zas komu udělal! Letos jsem byl hodnej. Nedal jsem na budku nikomu, kdo by si nezačal. Sprostej jsem byl jenom na zlý lidi. Nevychlastal jsem všechny naše zásoby, vždycky jsem nechal i ostatním. Dá se říct, že jsem vlastně hodnej a štědrej člově... ne. Ani jsem to nedořeknul a už to zní tak debilně, že bych si nejradši dal pěstí. No tak dobře, hodnej jsem tak úplně nebyl, ale furt lepší než, dejme tomu, Janne. Mám chuť vyjmenovat všechny jeho zločiny, ale to by pak bylo tlustší než Ottův naučnej slovník a stejně by to nikdo nečet, protože koho by zajímaly extraunikátní, chytlavý a neuvěřitelný příhody ožralýho klávesáka, když si může přečíst nějakou sračku jako Stmívání? Ta ženská, co to psala, musela mít místo mozku kostku cukru, fakt že jo. Ať jsem dlouhovlasej hoper, jestli je tohle normální.
Do prdele, právě teď ta pračka/trouba/důmyslnej mučící nástroj zanadávala. Přísaham při mojí déčkový struně, že jsem to slyšel! Určitě je to nějaká past, Alexi, pryč od toho! To, že ta věc říká perkele nutně neznamená, že je to kamarád! Třeba v tom číhá afghánská adolescentní opilá teroristická fanynka (ze všech sil se snažim nemyslet na slovo nadržená... UÁÁÁ, POMOC!) s mužskym hlasem a... moment, perkele? Buď jsem se fakt krutopřísně praštil do kebule a odumřel mi zbytek mozku nebo je to v mym rodnym jazyce, ne? Takže jsem ve Finsku.
Anebo...
...anebo jsem v nějakym zahraničnim odkladišti pro Finy. Nebo taky pro Finy a ubožáky, co se naučili finsky. Cha, by mě zajímalo, jakej debil by se o něco takovýho snažil - já než bejt cizinec a učit se finsky bych radši hrál v zábavový kapele polku se zelenym čírem na hlavě, ale na světě se najdou všelijaký magoři.
Každopádně, když se pokusim si s tou pračkou promluvit (Mluvit s pračkou? Ano, dámy a pánové, vyznačte si ve vašich teplejch kalendářích toto datum jako den, kdy se Alexi Laiho totálně zbláznil ), víc už se to posrat nemůže. Jestli mě fakt chtěj umučit k smrti, najdou si k tomu jinej způsob než skrz tu pračku.
"Čau pračko," pozdravil jsem a připadal jsem si přitom jak blb největšího kalibru.
"Ahoj... Seš to ty, Alexi?" otázala se mě pračka. Zněla překvapeně, ale pochybuju, že to byla vona, kdo by se tu měl cejtit překvapeně. S ní se teď nebaví kuchyňskej spotřebič, sakra! Tak si řikam, že když Jaska včera šel pro tu vodku, asi do ní ještě něco nasypal. Nějaký rozemletý houby nebo tak. Nevim, proč by to teda dělal, jedině že by se zas klepnul paličkou do hlavy a zbytek rozumu mu vylítnul ušima.
Dobře, ta pračka už stejně moje jméno zná. A nemoh jsem si pomoct, ale měla hrozně povědomej hlas. Jeden z těch hlasů, kterej slyšíte hlavně když jste ožralý, takže si zakytary nedokážete vybavit, čí kurva je. "Jo, jsem. A ty seš..."
"Nepoznáváš mě, jo? To je teda vděčnost za tu basu piv, co jsme ti s Jukkou koupili," řekla pračka a uměl jsem si živě představit jak se na mě šklebí.
"Emppu!" Najednou jsem si vzpomněl, což je u mojí děravý paměti prorostlý alkoholem víc než zázrak. "Co tu sakra děláš?"
"Já nevim," zakňučel Emppu. V duchu jsem ho viděl, jak se tam chudák krčí v tý pračce - i když, při jeho vejšce těžko říct, jestli se nemusí krčit spíš ta pračka. Ne, nebudu hnusnej. Taky jsem byl velkej jako on, sice mi bylo tak třináct, ale to je fuk.
"Ale myslim si," pokračoval Emppu, "že mě unesly nějaký fanynky a pak mě zavřely do pračky a hodily sem. Ani pořádně nevim, v jaký jsme zemi, ale určitě je to Evropa. Vypadá to na nějakej neznámej zadek světa, mluví tu takovym divnym jazykem se spoustou souhlásek."
"Tys je slyšel mluvit?" A hele, asi už se konečně začínáme někam dostávat. Nejspíš to vážně budou fanynky, jestli to Emppu usoudil po tom, co je slyšel mluvit. Všechny fanynky maj naprosto stejnej hlas a intonaci - ať kecnou cokoliv, zní to naprosto jako "ááááách".
"No jo," odpověděla pračka Emppuovým hlasem, "nějak nápadně často opakovaly tvoje jméno a furt se tak nějak... chichotaly."
Chichotaly... To je horší, než jsem myslel. Chichotající se holky, co opakujou vaše jméno a vy se pak proberete svázaný ve studně a vedle vás kamarád v pračce... ne, toho by se člověk nikdy neměl dožít. Nechci fakt myslet na to, co jsem dělal včera v noci...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Česká kapela by měla mít texty...

Česky
Anglicky

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 2. srpna 2010 v 22:48 | Reagovat

Nechci být zrubán lopatou, ale přečtu si to až zítra.. dneska už na čtení nemám :D

No že jo.. já bych hned šel v jeho stopách a prohlási ho prezidentem :D

U nás je to na denním pořádku :D jakmile se něco pokazí, je to hned 'krám americkej zasranej' a jakmile někdo prudí, tak je z něj rázem 'debil americkej' :D a za vším ještě dodatek 'zlatí komunisti' :D ale asi je pravdou, že za nich bylo vše kvalitnější.. sice bylo všeho málo a vůbec to bylo nějaké omezené, ale jsou lidi, kteří si je nemůžou vynachválit .. :D

2 Zdebra Zdebra | Web | 2. srpna 2010 v 23:07 | Reagovat

Metalová masožravka, pěkný. :D
Rozladěný vlasy :D
Metalovej nákyp :D
Emppu v pračce. :D Mluvící pračka... :D
Výborný. Už se těším na pokračování.

3 maglaiz maglaiz | Web | 3. srpna 2010 v 13:43 | Reagovat

To je dokonalé!!! :-D rozladěné vlasy jsou úžasné :-D Hluboká poklona až k nohám ;-) :-D

4 Lily Addams Lily Addams | Web | 3. srpna 2010 v 13:52 | Reagovat

To nemá chybu!!!Navíc je dost vtipné, skoor pořád jsem se u toho smála :D

5 Lorella Iuliano Lorella Iuliano | Web | 3. srpna 2010 v 15:20 | Reagovat

No na můj vkus až moc sprosté..ale sprostá slova musí bejt :D To je jasný..i já si někdy zamluvím jako ten největší sprosťák v celým nebi :D No jinak dobrý (celkem) ale jo...nenaštvi se: píšu jen svůj vlastní názor) Ale jo de to ale dře to :D jinak pozastavuji blog :-)

6 Hate Hate | Web | 3. srpna 2010 v 15:37 | Reagovat

[3]:,[4]: Děkuji moc za chválu, vyřídím spoluautorce :D

[5]: V pohodě, beru to :D A je to moc sprostý, no... při psaní to tak ani nepřijde :D

7 Lobelie Lobelie | Web | 3. srpna 2010 v 20:32 | Reagovat

[6]: Siskoni, Pán rozladěnejch vlasů se chyt :D

8 maglaiz maglaiz | Web | 4. srpna 2010 v 20:38 | Reagovat

[6]: už jsi vyřídila?

9 Unforgiven Unforgiven | Web | 5. srpna 2010 v 10:06 | Reagovat

Doufám, že mě nezrubneš lopatou, když jsem si přečetla první odstavec a zbytek prolétla očima...? (Hledám totiž úplně jiný článek.)

10 Alcarin Alcarin | 16. září 2010 v 18:50 | Reagovat

Naprosto dokonalé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama