On broken wings, no flying high

2. září 2010 v 19:45 | Hate |  Mý osobní žvásty
Zdravim lidi.
Dva dny. Dva dny tý pitomý věci zvaný škola mě dokázaly přesvědčit, jak moc jí mám plný kecky, a to jsme se ještě ani neučili! Achjo...

Takže co novýho hned zezačátku? Noo, nějaký ty personální změny. Jeden spolužák propadnul, zrovna jeden z těch lidí, co byli v pohodě. Když už něco, tak prostě nemůže vyletět někdo z těch nafrněnejch fracků, jak se zdá.
Když jsem si prohlížela na schodech prváky, zjistila jsem jednu zábavnou věc - byl mezi nima jeden (pardon) debil, co dřív chodil do vedlejší školy a furt si utahoval z nás, gympláků, že jsme idioti. A teď je sám jeden z nás, haha, no neni to pěkný?
Začínalo nás 32, teď je nás 29. Kromě toho kluka, co propadnul, dvě holky kdysi odešly. Zábavný je, že jedna z těch holek u nás skoro propadala, procházela se čtyřkama a jakmile přešla na jinou školu (nebyla to soukromka, ale normální, kdyby to někoho napadlo), hned je jedna z nejlepších ve třídě a říkaj jí, že je šprtka. A pak budou oni nám z gymplu tvrdit, že jsme blbý. Haha. Zabít.
Rozvrh? No bejvávalo líp. Třikrát tejdně máme šest hodin a dvakrát devět, plus v úterý mám ještě klavír s kytarou (=70 minut v hudebce) a v pátek klavír (=20 minut v hudebce). Super.
Tělák máme v pondělí o odpoledku. Což má světlou a temnou stránku:
světlá - první den v tejdnu a mam to za sebou, plus ještě když tu nebude učitelka, budem moct jít domů, protože to jsou poslední dvě hodiny
temná - TEN DEBILNÍ PŘEDMĚT JEŠTĚ NEZRUŠILI!
Ááá, já to tak nenávidim. Kdo to vymyslel, učit se ve škole flákat do míče? To rovnou můžem mít třeba předmět, kde nás budou učit žvejkat, ne? Nechápu, proč je povinný vejrat na míč, nikdy ho nechytit a nechat se kvůli tomu seřvat od spolužáků, který jsou sice jinak naprosto vymatlaný, ale ty špatný jste vy, protože tělák přece musí nutně umět každej a to, že oni uměj dvě slova anglicky, je přece vedlejší, co jako s tim. No tak už je to venku, jsem naprosto tělesně nenadaná. Paska, nejvíc se těšim na další úúúžasnou dvojhodinovku plavání, jak tam budu nějak mávat končetinama a vyřvávat, že plavat se mě snažili naučit od čtvrtý třídy a ještě se jim to nikomu nepovedlo, tak ať se ni nesnažej.
A teď k těm dalším personálním změnám - změnili nám tři učitele. Nejdřív máme znova jednu dějepisářku, co jsme mívali dřív - což je fajn, ta je hodná. A ty její ilustrace na tabuli jsou nezapomenutelný, třeba když jsme tenkrát s Girou koukali na její obrázek čehosi, co mělo bejt znázornění husitů v bitvě:
Já: To na tý tabuli je bochník chleba?
Gira: Jo, husiti byli pěkně vypečený.
Ty další dvě změny už nejsou tak dobrý. Vyměnili nám naší angličtinářku, co byla dost v pohodě, za jednoho učitele, kterýho jsme kromě asi dvou suplů neměli, tak nevim, co čekat.
No a další věc... Nemáme už naší učitelku na bižuli a dali nám místo ní jednu mladou, hrozně náladovou a poněkud hysterickou. Bezva.
Zejtra a pozejtří tu máme Dočesnou, aneb slavnosti chmele. To znamená spoustu
a) hluku
b) atrakcí
c) žrádla
d) stánků (a bejvá tam i jeden suprovej metalovej)
Na akcích tohohle typu je fajn akorát tak jedno - ve městě je děsnej bordel a tudíž mam bezva záminku, proč si tu pouštět muziku na plný koule. Další věci, co už tak fajn nejsou je, že bych tam ráda zašla, ale můžu buď
a) sama
b) s někym z rodiny,
což je z bláta do louže. Nic proti mojí rodině, ale je to takový blbý... A těch pár kámošek, co mám? Jedna už je stoprocentně s někym domluvená, druhý se nebude chtít, protože bude mít opět depku a třetí určitě nebude mít čas. Achjo.
No, zatim se loučim... Mějte se.

PS: Asi mi umrznou prsty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Metallica x Iron Maiden

Metallica!
Maideni!

Komentáře

1 Cassie Cassie | Web | 2. září 2010 v 22:01 | Reagovat

Neboj, u nás ve škole je to taky úplně skvělý... Ty stejný lidi, ty samý pomluvy, příšernej rozvrh (nevím jakej inteligent ho vymýšlel, ale nesnáším ho! :D), stále nudný předměty (Jo, fakt už jsme se dneska učili :///) ještě nudnější profesory... Jako zejtra bych nejradši do toho vězení ani nešla, vlastně bych tam nejradši nešla žádnej pátek... Jakej pablb vymyslel, že Chemie, fyzika a zemák budou ve stejnej den a hned po sobě?! Kill... Jsem totiž na fyziku, matiku a chemii dokonalej antitalent... No a zeměpisář mně nemá rád XD... Do háje už musím končit, protože bych "ráno zaspala" -> stejně ani s těma metalovejma ovečkama neusnu dřív jak o půlnoci...x( Tak jdi na ty slavnosti sama, třeba tam potkáš někoho... kdo má rád metal? ;D

2 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 2. září 2010 v 22:37 | Reagovat

Koukám, že slavnosti, poutě a jiné ožrávací akce bývají všude stejné: Ať už na Chodsku, u vás nebo na Alfě Centauri :-D
Já tělocvik taky moc neumím. Jsem tělesně výškově indisponováno. A co se týče husitů - ti byli doopravdy VYPEČENÍ!!

3 Evelin Evelin | Web | 2. září 2010 v 22:42 | Reagovat

Ach jo, škola... už se těším na dobu za dva roky.
To my už se dneska učili, asi tat půlku z těch hodin, které jsme měli.

4 Zdebra Zdebra | Web | 3. září 2010 v 14:16 | Reagovat

Jo, to tak bývá, že ti "nafrnění" se na poslední chvíli dokážou nějak naučit, když to celej rok flákají.
Ještě vidím jednu temnou stránku toho tělocviku odpoledne - horko. My jsme vždycky měli tělocvik ráno, takže jsme nešli do škole hned, ale až po tělocviku a nebylo horko.
Pěkně vypečení, to je dobrý. :D Hlavně Jan Hus, ne? Ten byl ale vlastně připálenen. Spálenej...
Jé, metalovej stánek... to u nás nikdy nic takovýho nebylo. :D Ale na MORu to byl ráj. Chci bydlet ve Vizovicích. :D

5 Scatthach Scatthach | Web | 3. září 2010 v 17:38 | Reagovat

s tým telocvikom súhlasím x//...tiež som absolútne telesne nenadaná a to ani nehovorím o našej šlahnutej učitelke x//...každopádne je tá škola peklo xDD...na mňa dnes cely den zizali nejaké čubky jak na nejakého satana, lebo som mala gothické nohavice, a okrem toho si mysleli že som chalan (nakoľko ja sa obliekam do pánskeho xDDD)...takže ani u mňa to nebolo boh vie čo xDD

6 Lucifer's Angel Lucifer's Angel | E-mail | Web | 3. září 2010 v 18:48 | Reagovat

Ou jéé, koukám, že nejsem jediná, která je po prvních dnech ve škole jako přešlá mrazem, na mrtvici a na vraždu toho kreténa ministra?? Jo a ještě k tomu s pocitem, že už jsem tam minimálně měsíc a to ted' myslím tak vážně, jak jsem to ještě nikdy nemyslela...
Taky gympl??? Vítej v klubu, jakej ročník??
Nééé, tak já ti něco povím :-D Já tě mám ráda čím dál víc! Tvoje věta ohledně nezrušení jistého předmětu... Je geniální a naprosto s tím souhlasím! Za prvé mi ten předmět taky přijde totálně nesmyslnej (a ještě víc když učitelka si myslí, že je nejdůležitější na světě...) a taktéž nejsem na toto bohužel nadaná... Takže to samí - taky jen vidím ty pohledy spolužáků a kecy jak jsem nemožná. A přitom se, kurva (pardon), snažím!!! Já třeba ráda plavu, jezdím na kole či na inlajnech.. Ale proč proboha demence na hrazdě, na bradlech a kdoví co ještě a ještě k tomu ve škole a na známky?? A čas máme taky podobnej - my v úterý, sedmá a osmá hodina! Fuck!
Oh, téže znám kamarádky, který nemají pořád čas nebo tisíc dalších důvodů...
Co říct? Velmi s vámi soucítím, drahá Hate...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama