Únor 2011

Včelí medvídci a Mikeš? Rasisti nejhrubšího zrna!

14. února 2011 v 17:24 | Hate |  Mý osobní žvásty
Tak původně jsem vám sem chtěla napsat nějaký hrozně ťuťu ňuňu valentský přání na styl toho, jak mocinky se máte mít všichni rádi, ale když jsem spatřila téma tejdne, řekla jsem si, že taky jednou udělam výjimku a něco napíšu na něj.
Takže, co k rasismu? Přece jen jsem Češka a asi by nebylo na škodu řešit to, jak to vypadá u nás.
Nebudem si nic nalhavát, všichni víme, jak to je. Jestli tu funguje nějakej rasismus, jsou to černý proti bílejm, ne naopak. Když se cikán chová jak rasista, nikdo to radši neřeší z následujících důvodů
a) nechce dostat přes držku
b) nechce bejt nazývanej rasistou (ach ta ironie)
Ovšem když je to naopak, to je hrůza! Že se cikáni flákaj po ulicích a někoho si z nudy zmlátěj, to je pohoda. Děje se to pořád a nikdo to neřeší z výše zmiňovanejch důvodů. Když se ale jednou za čas, a to se stává MNOHEM míň často, stane, že bílej (nebo pro mě za mě modrej) poupraví černýmu ciferník, ať už z jakýhokoli důvodu, už ho ženou soudy a je nahranej. Ne, že bych se chtěla takovejch lidí zastávat, to ani náhodou.
Proč ale každej ví o kauze s Natálkou a nikdo neví o těch dětech, co cikáni umlátili málem k smrti? Malý Natálky je mi samozřejmě líto, nikomu nic neudělala, ale tohle je na hlavu. Ty pachatelé netušili, že v tom baráku někdo je, protože páni cikáni ani neměli povolení tam bydlet - kdyby dělali, co měli a nekradli jak straky, nemuselo se tohle vůbec stát.
Cikáni sami sebe se zastávaj, jak jim sice nezáleží na škole, ale záleží jim na sobě navzájem a děsně se milujou. Jojo, to člověk vidí, jak z nich ta láska vyloženě prýští, když na vlastní malý děti řvou a nadávaj jak ožralej dlaždic, kterýmu šlápli na nohu a jak se i mezi svejma vrstevníkama chovaj všelijak jen ne jako slušný lidi.
A to, že jim nezáleží na vzdělání? No jo, proč by taky mělo, když nemusej makat? Tohle neni už zas tolik o cikánech jako i o tom našem debilním systému, kterej hnědočechům dovoluje dělat prd a válet si šunky doma. Co by se po tom měli učit, hm? K čemu by jim to bylo, když jim k životu stačí se flákat a občas si zajít pro dávky?
Připomíná mi to kousek jednoho textu od Xaviera Baumaxy: "Jako na potvoru potkal jsem Julu,
šel si pro podporu, taky tam pudu, nebudu makat a tyhlety věci, sedíme doma a děláme děti". 
Myslim, že výstižný je to dost.
Každou chvíli se na nás, na Čechy, řítí ze všech stran nějaký kecy ohledně toho, jaký jsme rasisti, zejména od Amíků. Ano, od těch bychom si to měli brát k srdci přednostně a vzít si příklad z toho, jak se oni vždycky chovali k indiánům a černochům, co?
Nechápu, co si dovolujou na nás otvírat hubu ohledně rasismu. Ať si tu zkusej žít a uvidíme, jak s našima nepřizpůsobivejma spoluobčanama budou vycházet, hm?
A jestliže jsou Češi takoví rasisti, jaktože si zasedli zrovna jen na ty chudáčky cikány? Proč tu třeba Vietnamci nikomu nevadí? To jsme si jako postavili zástupce etnickejch menšin do řady a nechali je tahat sirky, aby se zjistilo, komu budeme nadávat? To snad ne.
Já žiju v Ústeckym kraji, kde máme cikánů hodně. V životě by mě nenapadlo jít za tmy sama ven, protože bych se bála jich. Ometaj se na tu každym rohu.
A i tam, kde jich je míň, z nich lidi maj strach. Vždyť si vemte, jaký ptákoviny se furt řešej u soudů. Rasismus ve včelích medvídcích? Rasista Mikeš? Když už je rasismus to, že ho cikáni brali do pytle a to, že si včelí medvídci zpívali o bílý, proč neni rovnou rasismus to, že je Mikeš černej? Vždyť to je jasný upřednostňovaný černý! Nebo to, že maj včely zrovna černý pruhy? Jak to ten nahoře jen mohl dopustit, no hrůza, to je ale rasista!
No a kdybysme vzali hudební scénu, to by jich teprv bylo. Třeba Nightwish, co si to vůbec dovolujou mít písničku s názvem White Night Fantasy? Nebo Bílá Vdova od Wohnoutů? Co Black Sabbath, Black Label Society? Black Waltz od Kalmah?
Tohle má prostě jediný řešení - když už nás cikáni nemaj tak rádi, ať si koupěj nějaký pořádný soustroví, tam se můžou usídlit, vytvořit si vlastní stát a dát nám pokoj. A všichni budem spokojený.
(Hlavně teda my, protože oni si to tam za chvíli rozflákaj, ale nevadí).
PS: Pojmem "cikán" v tomhle článku jsou označováni jen ty Romové, co nic nedělaj a žijou z platů ostatních lidí. Těch slušnejch, co studujou, maj práci a nedělaj problémy, se to netýká...

HLASUJTE PRO ALEXIHO!

11. února 2011 v 17:53 | Hate |  Children Of Bodom
Na tuto anketu mě upozornila Dyamirity. Je to sice obyčejná SONC, kde o nic nejde, ale bylo by to pěkný, kdyby mezi těma všema Lejdy Husama zvítězil zrovna Alexi, chudáček jedinej metalovej :D Takže, kdo chcete a kdo máte rádi buď mě nebo Alexiho, hlasovat můžete tady.

PS: S Miharu jsme objevily takovou zajímavou věc... Dejte si do Google obrázků hledat "ťuťu ňuňu" a koukněte do třetí řady :D Mě to zabilo :D

Und die Vögel singen nicht mehr

1. února 2011 v 18:01 | Hate |  Mý osobní žvásty
Zdravím všechny čtenáře, kamarády, příbuzný, nepříbuzný, známý, neznámý, blbý, chytrý a vůbec. Přece jen, nesmim nikoho diskriminovat, všichni maj právo na stejnej srdečnej pozdrav. Kromě pár výjimek:

a) vypatlaný kebule s mozkem velikosti rozštěpenýho atomu, který se vás i přes svuj nešťastnej handicap pořád snaží přesvědčit, že blbci jste tady vy
b) inteligentní kebule, který žádnej handicap nemaj, ale jsou nafoukaný jak horkovzdušnej balón, až se člověk bojí, aby neodlítli, a taky se vás snažej přesvědčit, že jste idioti
c) lidi, co se opovážili urážet mi Alexiho, popřípadě jiného člena jeho kapely nebo kapely jeho kamaráda Tuomase
d) masoví vrazi
e) další zrůdy (myšleno zrůdy jako pitomci; pokud vám třeba z prostředku čela trčí roh, je mi to upřímně jedno)

Tak. Dnešní nadpis je německy. Při jeho pracném vymýšlení jsem si vzpomněla na drahou Maglaiz, jak mi tu vzdychala nad tím, jak je všude angličtina, tak jsem si zas jednou dala titulek v jazyce našich sousedů. Jo když už jsme u tý němčiny, postoupila jsem do okresního kola... Což se mi jakymsi záhadnym způsobem podařilo i v klavírní soutěži, o který vim, že se koná sedumnáctýho ve čtvrtek, ovšem problémem je, že u němčiny si datum nepamatuju, ale mám pocit, že to je v ten samej den. Nejsem si teda jistá, ale nedivila bych se, že jo. Jediný dvě soutěže, kterejch se momentálně účastim zrovna v ten jeden společnej den.
To by byla druhá takováhle náhoda za rok... Řikala jsem si, že bych letos jela se školou do Anglie, i učitel mi řikal, že bych tam měla jet... No a co se nedozvim? Jede se tam 26. - 30. dubna. Já NIKDY nikam nejezdim, furt dřepim doma na zadku. Jediný, kam jsem se chystala, byl koncert Childrenů a ten se kona ZROVNA během toho výletu, takže pápá, Anglie. Radši jednou na Childreny než třeba devětkrát do Londýna.
Včera se dávaly vysvědčení... Mam šest dvojek. Moje zatim nejhorší, ale vyznamenání ještě furt mam, takže mě doma nikdo nezabil. Kecy teda samozřejmě byly, že mam zabrat a na konci roku mít maximálně čtyři... Bla bla, kašlu na to. Učit se mě jen tak nedonutěj.
Potkala jsem v jídelně jednu holku, co k nám dřív chodila a skoro propadala. Teď je na klasický základce a má čtyři dvojky - lepší vysvědčení než já. Tse.
Jestli budu ještě příští rok chtít chodit na kytaru, připomeňte mi někdo, že si jí nemam dávat hned po škole. Vzhledem k tomu, že letos máme ten úterek takovej proměnlivej, takže každej druhej tejden máme o dvě hodiny víc, si ani nestíham skočit domů pro Eddieho (mou kytaru, kdyby vám to někomu uniklo) a musim hrát na ten prapodivnej žlutobílej křáp, co je k dispozici na půjčení. Jo a taky budu muset někdy v blízký době zajet do Práglu pro nový trsátko, protože malý jsem měla dvě; jedno se mi záhadně ztratilo a druhý se mi rozlomilo na dva kusy. Svojí schopnost hrát s velkejma popíšu asi tak, že zásadně radši hraju tou jednou malou zlomenou půlkou než abych musela hmátnout po normálnim, protože s tim se prostě hrát nedá.
Achjo, proč já jen musim bejt tak chudá?! Chci si koupit balík s novym cédéčkem Childrenů, DVD a knížkou v jednom, jenže stojí 36 euro a já když si svoje penízky přepočítam, tak mam přibližně 27. A nevidim to moc reálně, že by naši byli odvařený z toho, aby mi museli přidávat a ještě navíc i na poštovný. Asi začnu krást.
No nic, to je ode mě dneska tak nějak všecko. Jen teda ještě písničku na závěr: