Březen 2011

Let The Knife Do The Talking

4. března 2011 v 14:45 | Hate |  Mý osobní žvásty
Ááá, ten novej editor na blogu je nějakej divnej... O co, že mi to tu začne dělat nějaký ptákoviny...
No nic. Takže, co u mě novýho? Zmínila bych tři věci (možná mě toho napadne víc, ale musíte taky ten muj mozek, trápenej kecama našeho třídního, omluvit, že mu trochu dýl trvá než se rozehřeje):
1) Muj palec. Minulý pondělí při těláku jsme hráli vybiku, mně se podařilo jaksi blbě chytnout míč a narazila jsem si palec. Dali mi ortézu a budu jí muset mít ještě aspoň dva tejdny. Mam z toho fakt děsnou radost. Na klavír hrát nemůžu, na kytaru hrát nemůžu, psát musim levou. Sranda, že?
2) JE MI BLBĚ. Bolí mě břicho, furt je mi děsná kosa a ani chrápat jsem nemohla. Prostě ležim v posteli a pět hodin čumim na strop. Nebo teda spíš čumim do tmy, výsledek je každopádně stejnej. Kdybych si nevzala prášek, asi bych neusnula vůbec. A dneska to bude to samý, protože ono když člověk jen tak leží a nic nedělá a je mu přitom blbě, tak si furt opakuje, jak hrozně blbě mu je a že neusne. Popřípadě si ještě může opakovat všelijaký další ptákoviny, kvůli kterejm nemůže chrápat... Já už před spanim přemejšlela snad o všem, o čem se přemejšlet dá.
3) Olympiáda z ájiny... Byla jsem na okresnim kole. Měla jsem nejvíc bodů a všichni učitelé se tam prej shodli, že jsem byla nejlepší, ale protože porota byla z Loun a neunesli by, kdyby postoupil někdo ze Žatce, připsali navíc body nějakýmu týpkovi tam od nich, takže jsem byla druhá. To mě tak krásně nasralo...
Jinak, jsem teď furt nějaká rozladěná, jak stará kytara. Všechno je divný.
No nic... Nevim, co bych tak dál mohla psát. Snad radši nic, nebudu vás těma debilníma výlevama zatěžovat...
Mějte se.