Září 2011

Smile pretty for the debil

1. září 2011 v 19:01 | Hate |  Mý osobní žvásty
Tentokrát nadpis aspoň nějakym způsobem souvisí s článkem, protože to je přesně to, co po vás ve škole chtěj - usmívat se na všechny ty debily, na který byste nejradši vzali lopatu a přetáhli je přes ty prázdný palice.
Takže, co novýho?
Jsem pěkně NAS- namíchnutá. TAK DEBILNÍ ROZVRH JSEM V ŽIVOTĚ NEVIDĚLA! 36 hodin tejdně a taková koncentrace naprosto nepotřebnejch a debilních předmětů, to jeden prostě neviděl! Laborky, hudebka, tělák, ZSV dvakrát tejdně... PROČ?! PROČ TŘI ODPOLEDKY ZA SEBOU?! UÁÁÁ!
A jako by toho nebylo málo, kromě DEBILNÍHO rozvrhu nastalo i pár DEBILNÍCH změn.
Za prvé, změnili nám zástupce třídního. Původně jsme měli našeho matikáře, kterej si snad počítá i ve spaní a svuj drahej notýsek se známkama si tahá i na hajzl, ovšem teď jsme dostali našeho novýho učitele na bižuli, kterej... no... řekněme, že ztělesněná přísnost by před nim dala nohy na ramena. A kterej nás během svejch hodin zaručeně zavraždí a každej den nás nechá po škole. Bezva.
Za druhé, naše kmenová třída se přesunula z naší původní třídy do pavilonu, kterej se nalejzá mimo školní budovu a je tam větší kosa než ve zmrzlym finskym jezeře. A to jen proto, že deb- totiž, pan profesor Baroch, věrná pravá ruka našeho třídního, si už nějakou dobu dělal na naši třídu zálusk a prostě se tam MUSEL nacpat, mezitimco my budem tvrdnout v "učebně", kde nemáme ani jednu hodinu tejdně. Bezva, no.
Za třetí už nebudou normálně otevřený dveře do školy, ale vymyslel se jakejsi debilní kartičkovej systém, kterej spočívá v tom, že každej dostanu kartičku (kterou, vsaďte se, hned ten den ztratim), se kterou si pípne u jakýsi mašinky, aby ho to vůbec dostalo dovnitř. Prej je to dobrý k tomu, aby byl přehled, kdo je ve škole a kdo neni, ale od čeho je třídnice? A to si jako myslej, že si učitelé nevšimnou, když někdo bude celej den chybět? Je to pěkně na hlavu. Že naše škola nemá ani prachy na to, aby se tam mohlo v zimě topit nebo na podobně (b)anální záležitosti je jedno, hlavně, že na nějakej debilní systém, kterej tu nikdo nechce, peníze jsou!
Kromě školy mam ještě dvakrát tejdně klavír - a opět jsem schytala prodloužený hodiny, takže místo normálních 45 tam budu 70 minut tejdně. Navíc možná budem mít letos jako volitelnej předmět latinu, kam bych ráda šla, a ještě chci chodit na kroužek španělštiny a do budoucna (ale letos už asi ne) zvažuju ještě fráninu, jako by mi ájina s němčinou a finštinou nestačily. Budu z toho mít hlavu jak meloun, áá.
No, dost už pitomejch keců. Musim si jít připravit věci, protože jako snad jediná škola v Žatci (...dobře, dobře, tak lyceum na ekonomce prej taky) se budem učit už zejtra.
Bože, já to tam tak nenávidim.
...ale dá se říct, že mi to tam asi svym způsobem chybělo. Yes, asi jsem hodně velkej masochista...
PS: Vylepila jsem si dneska skříňku spoooustou obrázků Alexiho, plakátem z Brutalu, různejma nápisama a kouskama textů, se kterejma jsem se patlala barevnou tuší a všelijakejma dalšíma childrenofilníma ptákovinama. Muhaha.
BEWARE THE MAGOR!!