Children Of Bodom

HLASUJTE PRO ALEXIHO!

11. února 2011 v 17:53 | Hate
Na tuto anketu mě upozornila Dyamirity. Je to sice obyčejná SONC, kde o nic nejde, ale bylo by to pěkný, kdyby mezi těma všema Lejdy Husama zvítězil zrovna Alexi, chudáček jedinej metalovej :D Takže, kdo chcete a kdo máte rádi buď mě nebo Alexiho, hlasovat můžete tady.

PS: S Miharu jsme objevily takovou zajímavou věc... Dejte si do Google obrázků hledat "ťuťu ňuňu" a koukněte do třetí řady :D Mě to zabilo :D

Pianista ve stínech

19. listopadu 2010 v 16:10 | Hate
Taak, jsem se dnes velmi nudila a rozhodla jsem se udělat takovou blbost :D No prostě jsem zasedla za piáno a kousek od sebe postavila svůj <ironie>extrémně kvalitní </ironie> foťák, protože já sama svý "umění" posoudit nedokážu a jen mě tak zajímalo, co tomu řeknou ostatní lidi :D Takže, byla bych vám moc vděčná, kdybyste se na to podívali a pořádně to zkritizovali :D Vim, že chyb je tam dost a věčně blbě končim fráze, ale nejsem žádnej mistr a navíc jak vim, že se to nahrává, kazim to ještě víc :D Kvalita je taky na velký houby (haha, jsem se teď překlikla a napsala na holuby... ne, na holuby to neni) a vtipná věc je, že to hraju v a mol a zrovna to pitomý a dole mi neladí :D No nevadí...
Chci tady dole vidět komentáře, jasný? :D Jinak vás nebudu mít ráda!

PS: Onen ubohej a zmrvenej song je In The Shadows od mejch drahejch Children Of Bodom... Který v dubnu znova uvidim, hurááá! :D

Shovel Knock Out

6. listopadu 2010 v 15:48 | Hate
Takže, pokud někoho z vás zajímá, jakpak že bude znít ono tolik vychvalované album Children Of Bodom, které vyjde až někdy v březnu, může si teď udělat aspoň takovou základní přestavu...
Před nedávnem se udělal rozhovor s Mattem Hydem (pár slov tam řekne i Alexi), ale byl dostupný jen pro lidi s iPhony nebo iPodem touch, kteří měli nainstalovanou aplikaci ESP Experience. Naštěstí se dneska objevila jedna hodná duše, která to uploadovala (sice jen zvuk, ale koho to zajímá), abychom si to mohli stáhnout i my ostatní.
To důležitý - do pozadí je tam slyšet Shovel Knock Out, jeden ze songů z novýho alba... Teda řeknu vám, teď se na to nový album fakt těšim. Zní to suprově. Sice do toho pan producent věčně kecá, ale když zrovna nekecá, je to potěšení pro moje uši. Ty sóla zněj fakt pěkně, takový melodický. Zní to vůbec melodičtějš než věci z Blooddrunku, spíš mi to připomíná Hate Crew Deathroll.
A tady odkaz na stažení:

Uh, um, em, well, I mean, you know...

4. října 2010 v 22:07 | Hate
Tak jsem dneska počítala, kolikrát Alexi do jednoho interview dlouhýho cca 5 minut 17 vteřin stihne natěsnat těch svejch "you know". Víte kolik? 58, to je průměrně jedno "you know" za 5,47 sekundy. Že mu to jde, co? :D
(PS: No jo furt, příští článek už bude o něčem a někom jinym... :D)

Children Of Bodom - Hate Crew Deathroll

13. července 2010 v 18:15 | Hate
(No jo, už zas Childreni... :D)
Panebože, tenhle song je naprosto dokonalej! (až na ten text, jako vždy :D) Já se tak těšim, až je konečně uvidim naživo... Hurááá! :D

Další oslavenec

26. dubna 2010 v 17:43 | Hate
Furt má někdo svátek nebo narozky, z toho by už se jeden picnul, ale přece si nemůžu dovolit jim nepopřát, ne?
Dneska narozky slaví klávesák Children Of Bodom, Janne Wirman. Happy birthday!
PS: Asi si založim nějakou narozeninovou rubriku :D
http://www.spirit-of-metal.com/membre_groupe/photo/Janne_Wirman_-12586_ba4d.jpg

BEST FUCKING WISHES!

8. dubna 2010 v 17:12 | Hate
Áno, dnes slaví Alexi své třicáté první narozeniny. Tak přeju hodně štěstí, metalu, vodky a málo zlomenejch rukou... Ale všechny přání beru zpět, jestli v srpnu dostane nějakou debilní chřipku a nepřijede kvůli tomu do Čech :D
http://s.bebo.com/app-image/7979641553/5411656627/PROFILE/i.quizzaz.com/img/q/u/08/07/21/0293_alexi.jpg

Children Of Bodom

9. února 2010 v 21:06 | Hate
Jedna z mejch nejoblíbenějších kapel *slint, slint*. Neznat je, tak dodnes nemam ráda kapely s growlingem (ale protože je znam, tak se z melodeathu postupem času vyvinul můj asi nejoblíbenější žánr).
A picture (jen tak mimochodem, při zadání "Children Of Bodom" do Googlu mi to jako třetí obrázek vyplivlo tanga, ale to je vedlejší)
http://www.hudebniskupiny.cz/img/foto/children-of-bodom/N147666-2d042.jpg


Children Of Bodom je finská kapela pocházející z města Espoo. Vznikli roku 1993 s názvem IneartheD, pod kterým stvořili jen několik dem.
Kapelu založili kytarista, zpěvák, skladatel a mistrný chlastač vodky Alexi Laiho spolu s bicákem Jaskou Raatikainenem. Chvíli u nich na doprovodnou kytaru hrál Jani Pirisjoki, ale po vyhodili ho, protože pořád někde chlastal a nechodil na zkoušky.
Kromě svých nástrojů se zezačátku Alexi a Jaska dělili i o nahrávání kláves. Na místo klávesáka sehnali opět Pirisjokiho a zanedlouho ho opět vykopli ze stejných důvodů jako minule (no jo, někdo se prostě nepoučí).
Jejich první basák a zároveň i hlavní textař Samuli Miettinen po napsání textu k druhému demu zmiznul do USA a proto jeho funkci musel převzít Alexi.
Mezitím se ohlíželi po dalších členech a Jaska do skupiny přizval Alexandra Kuoppalu jakožto doprovodného kytaristu a Henkku Seppälu, známějšího pod přezdívkou Blacksmith.
Banda jde se svým třetím demem za nahrávací společností, ale nepochodí (už zase), tak se rozhodnou vydat první album na vlastní náklady. Jaska sežene na místo klávesáka svého dalšího kamaráda, Janneho Wirmana.
Jakožto IneartheD už uzavřeli smlouvu se Shiver Records, ale Kuoppala zasílá ukázku jejich tvorby do Spinefarm Records, větší a významnější společnosti, která v jejich hudbě poznala jistý potenciál a rozhodla se album prodávat nejen po Finsku, ale i do zahraničí. Kapela si musí najít nový název - nakoukli do telefonního seznamu a když v něm zahlídli název poblíž umístěného jezera, proslulá bodomská kauza - roku 1960 tam neznámý pachatel přepadl čtyři teenagery a jediní přeživší si nic nepamatuje - je inspirovala k novému názvu.
Po vydání čtvrtého alba, Hate Crew Deatroll, kapelu opouští Alexander Kuoppala a je nahrazen Alexiho dávným vzorem, Roopem Latvalou.
Jejich primární žánr je melodický death metal. Na prvním albu, Something Wild, je silná ovlivněnost neoklasickým metalem, zejména Yngwiem Malmsteenem (v melodiích často používaná harmonická mollová stupnice, což je dobře slyšet např. v songu Touch Like Angel Of Death). Další dvě alba, Hatebreeder a Follow The Reaper, v sobě pořád mají slyšitelnou trochu neoclassicalu a poweru, novější tvorba už se přiklání spíš k thrashi (hlavně poslední album Blooddrunk, kde kluci chtěli ukázat, jak umí bejt úžasně tvrdý).

Children Of Bodom - Hate me!

3. ledna 2010 v 13:41 | Hate
Áno, vim jak jsem trapná, že sem zase dávam CoB, áno, vim jak je ta anketa trapná, ale což :D Tenhle song je tu na přání pro Lobelii, mojí sestru z kudlistického řádu a co já bych pro ní neudělala, že :D

Children Of Bodom - Taste Of My Scythe

25. prosince 2009 v 18:39 | Hate
Celkem mě zaskočilo, když jsem si uvědomila, že jsem sem ještě nepřidala nic od CoB, jedný z mejch nejoblíbenějších skupin... Takže to napravuju songem, kterej se mi poslední dobou zalíbil:
 
 

Reklama